Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

garyman

#6843552 Napisano: 09.02.2022 21:43:30
Pomóżcie wygrać roczny Player w Coca Coli, kilkadziesiąt zgłoszeń i totalne NIC. O innych nagrodach nawet nie marzę, skoro nie potrafię trafić jednego z ponad 20tyś Playerów
0 0

lb

#6847136 Napisano: 28.02.2022 18:28:51
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub
wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia
celu.  
Brakuje: 7 000 346,49 zł

Na fb  są to licytacje na które można coś wystawić lub kupić, dziękuję za pomoc bo widzę tam więcej osób z różnych miast

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk
https://www.facebook.com/groups/feed/

https://www.instagram.com/antos_kontra_sma/]https://l.faceboo...om/antos_kontra_sma/

Pomoc przez SMS:Nr 72365 treść 0148908
https://www.siepo...ntosia/jeden-procent
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0148908 Antoni
0 0

aniunia1900

#6847786 Napisano: 03.03.2022 17:41:12
Kochani!
Jeśli jeszcze nie rozliczyliście PIT za ubiegły rok to proszę o przekazanie 1% na mojego synka Michałka. Synek ma 4 lata, ma całościowe zaburzenie rozwoju, autyzm i nadal jest diagnozowany pod kątem innych schorzeń.Aby przekazać 1% podatku należy podać:KRS: 0000037904Cel szczegółowy 1%: 40895 NIEDZIELA MICHAŁ Z góry dziękuję za pomoc
Chciałam to ogłoszenie dać w rubryce 1% podatku ale nie mam możliwości dodawania nic w tym wątku. Nie wiem czy problem jest tylko u mnie, czy dodawanie ogłoszeń w tym temacie zostało zablokowane.
0 0

warcik

#6850713 Napisano: 21.03.2022 22:32:05
Jaki rozmiar ramy miały zielone rowery Embassy z Hortexu- może ktoś miły podpowie:-)
0 0

marcella

#6851507 Napisano: 26.03.2022 15:52:46
Najlepiej wszystko dokładnie wyjaśnić przez rozmowę telefoniczną, wyjaśnić wszystko żeby nie było żadnych niedomówień, ja takich uperdasów sobie odpuszczam.
0 0

edzia21

#6851520 Napisano: 26.03.2022 18:30:52
rare85 napisał(a):

Mam problem z kupującym na olx. Kupiony towar z wysyłką olx. Jako, że to nagroda to napisałam, że sprzęt jest nowy, na gwarancji (kupujący wiedział, że to z konkursu). Dostał przesyłkę i... się zaczęło. Do paczki dołączyłam protokół przekazania nagrody od organizatora, który w razie czego jest podstawą reklamacji (wartość ok. 300 zł sprzedane za 200 zł). Kupujący nie potwierdził na olx, że wszystko ok z paczką - poszło zgłoszenie, że coś nie tak i mam się "ustosunkować". Nie było paragonu - taką wiadomość dostałam od kupującego. No tak, pisałam, że to nagroda, nigdzie nie pisałam,że posiadam dowód zakupu, a sprzęt jest nowy i na gwarancji. Tak też napisałam do olx. Teraz kupujący pisze, że pójdzie zwrot... Ok, ale sprawa już zgłoszona i wyjaśniania przez olx. Co teraz? Jak postąpić? Towar dostanę może z powrotem a jak olx mi kasę w tym czasie przeleje? Dodam tylko, że odnoszę wrażenie, że to "upierdliwość" kupującego, na kazde pytanie odpowiedziałam, a "przyczepił" się tego paragonu... No i chciała kupić jeszcze taniej i z odbiorem, na co się nie zgodziłam (z różnych względów). I teraz dyskutować? Czekać na zwrot? Tyle rzeczy sprzedałam a teraz takie cos po raz pierwszy mnie spotkało

Popełniłaś mały błąd...trzeba było przed wysyłką zaznaczyć jasno, że NIE MA PARAGONU! Niektórzy kupujący wiążą sztywno gwarancję jedynie z paragonem (nie uznając protokołu), stąd też problem. I z protokołami też uważaj...upewnij się, że na jego podstawie faktycznie jest gwarancja. Niektóre oficjalne serwisy nie respektują PROTOKOŁÓW - ma być paragon i koniec (i nie ważne, że z konkursu, że organizator wystawił bla bla bla).
0 0

rare85

#6851528 Napisano: 26.03.2022 19:11:39
edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Mam problem z kupującym na olx. Kupiony towar z wysyłką olx. Jako, że to nagroda to napisałam, że sprzęt jest nowy, na gwarancji (kupujący wiedział, że to z konkursu). Dostał przesyłkę i... się zaczęło. Do paczki dołączyłam protokół przekazania nagrody od organizatora, który w razie czego jest podstawą reklamacji (wartość ok. 300 zł sprzedane za 200 zł). Kupujący nie potwierdził na olx, że wszystko ok z paczką - poszło zgłoszenie, że coś nie tak i mam się "ustosunkować". Nie było paragonu - taką wiadomość dostałam od kupującego. No tak, pisałam, że to nagroda, nigdzie nie pisałam,że posiadam dowód zakupu, a sprzęt jest nowy i na gwarancji. Tak też napisałam do olx. Teraz kupujący pisze, że pójdzie zwrot... Ok, ale sprawa już zgłoszona i wyjaśniania przez olx. Co teraz? Jak postąpić? Towar dostanę może z powrotem a jak olx mi kasę w tym czasie przeleje? Dodam tylko, że odnoszę wrażenie, że to "upierdliwość" kupującego, na kazde pytanie odpowiedziałam, a "przyczepił" się tego paragonu... No i chciała kupić jeszcze taniej i z odbiorem, na co się nie zgodziłam (z różnych względów). I teraz dyskutować? Czekać na zwrot? Tyle rzeczy sprzedałam a teraz takie cos po raz pierwszy mnie spotkało

Popełniłaś mały błąd...trzeba było przed wysyłką zaznaczyć jasno, że NIE MA PARAGONU! Niektórzy kupujący wiążą sztywno gwarancję jedynie z paragonem (nie uznając protokołu), stąd też problem. I z protokołami też uważaj...upewnij się, że na jego podstawie faktycznie jest gwarancja. Niektóre oficjalne serwisy nie respektują PROTOKOŁÓW - ma być paragon i koniec (i nie ważne, że z konkursu, że organizator wystawił bla bla bla).

Mogłam, gdybym... emotka to wiem, teraz chodzi o to co dalej? Czekać aż olx to wyjaśni? Czy kupujacy może zwrócić towar tylko dlatego że nie ma paragonu, o który nawet nie zapytał, o którym nie ma mowy w opisie oferty sprzedaży? Zgłosił w Olx, że coś nie tak, ja napisałam wyjaśnienia, sprawa jakby "zawieszona", brak towaru, brak pieniędzy... Zapytałam o to jak postąpić dalej
0 0

edzia21

#6851529 Napisano: 26.03.2022 19:17:10
rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Mogłam, gdybym... emotka to wiem, teraz chodzi o to co dalej? Czekać aż olx to wyjaśni? Czy kupujacy może zwrócić towar tylko dlatego że nie ma paragonu, o który nawet nie zapytał, o którym nie ma mowy w opisie oferty sprzedaży? Zgłosił w Olx, że coś nie tak, ja napisałam wyjaśnienia, sprawa jakby "zawieszona", brak towaru, brak pieniędzy... Zapytałam o to jak postąpić dalej

Swoją wypowiedź napisałam tak "na przyszłość", wiem...że "mądry Polak po szkodzie". Natomiast jeśli chodzi o daną sytuację - niczego nie doradzę, bo nie sprzedaję z wysyłką przez olx (jedynie odbiór osobisty), unikam jak ognia. Czasami wolę poczekać dłużej, niż użerać się z januszerią. Współczuję. 
2 rare85, cb656 0

nanajka81

#6851531 Napisano: 26.03.2022 19:18:31
rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

pozostaje czekać. OLX ma 14 dni na ogarnięcie tematu. Jeżeli kupujący zwróci Ci produkt to musi to zrobić w ciągu 14 dni bo jak tego nie zrobi to OLX po tych 14 dniach przeleje Ci kasę a towar zostanie u kupującego. I tyle. Tak chyba to wygląda aczkolwiek pewna nie jestem bo takiej sytuacji nie miałam.
1 rare85 0

nanajka81

#6851565 Napisano: 27.03.2022 10:03:11
1940bruce1973 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Nie umiem Ci niestety pomóc w tej konkretnej sytuacji, fajnie, że Dziewczyny napisały jakieś pomocne wskazówki, ale pozwolę sobie przy okazji wtrącić w tej dyskusji, że zauważyłam od pewnego momentu dziwną rzecz - kupujący bardzo rzadko czytają opisy sprzedawanych rzeczy, nie zadają tez pytań o interesujące ich cechy/sprawy, a potem mają o wszystko pretensje. 
Ja już jestem dosłownie zmęczona wydzwanianiem do ludzi i tłumaczeniem, bo ktoś np. kupił dwie czerwone lalki, a napisał wiadomość, że jedna ma być niebieska a druga żółta, choć takich wcale w moich aukcjach nie było. emotka emotka

i dlatego ja porzuciłam granie o wszystko bo jeżeli pewnych nagród nie mam komu oddać a sprzedać za uczciwą cenę jest naprawdę ciężko to po co to zbierać? A jak się jeszcze napisze że coś z konkursu to obniżają cenę ile się da.
3 brucee, cb656, ZetZ 0

kuleczkar

#6851576 Napisano: 27.03.2022 12:19:24
1940bruce1973 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

i dlatego ja porzuciłam granie o wszystko bo jeżeli pewnych nagród nie mam komu oddać a sprzedać za uczciwą cenę jest naprawdę ciężko to po co to zbierać? A jak się jeszcze napisze że coś z konkursu to obniżają cenę ile się da.

Jasne! Ja również staram się nie grać o rzeczy, jakich nie potrzebuję, lecz niestety nie zawsze jest to możliwe - część konkursów ma nagrody mocno zróżnicowane - potrzebuję np. konsoli czy telefonu, a tu przypadkiem wpada rzecz stopnia drugiego czy trzeciego, np. pluszak albo bluza itp.  emotka

W takich sytuacjach zazwyczaj nie odsyłam danych, albo od razu piszę organizatorom, że rezygnuje z nagrody, bo akurat nie mam zapotrzebowania na bidon, smycz, miśka czy inny zbędny gadżet... Jak np. w przypadku czapki z Somersby ostatnio... Może ktoś, komu akurat podoba się ta czapka, ucieszy się z rezerwy.

mama2006

#6852109 Napisano: 30.03.2022 16:45:35
Kochani, kurier mi wiezie coś od Wolante Investments.  emotka  Co to może być? 
0 0

madllen

#6852111 Napisano: 30.03.2022 16:58:56
mama2006 napisał(a):

Starter Orange , jest info na maila.
0 0

mama2006

#6852115 Napisano: 30.03.2022 17:14:46
ok, dziękuję bardzo
0 0

wesoyromek

#6852271 Napisano: 31.03.2022 17:16:44
madllen napisał(a):

mama2006 napisał(a):

bijcie, za-bijcie, do mnie też , ale nie mam pojęcia z jakiego powodu? Przypomni mi ktoś czy to jakiś konkurs, promocja?
0 0

lb

#6852278 Napisano: 31.03.2022 18:02:17
Bardzo proszę o udostępnianie, klikanie, może zakupy na licytacji lub
wpłaty na konto nawet małe kwoty - 1 zł,  która przybliża do osiągnięcia
celu.  
Brakuje: 7 058 244

Na fb  są to licytacje na które można coś wystawić lub kupić bardzo fajne i ciekawe rzeczy, dziękuję za pomoc bo widzę tam więcej osób z różnych miast

https://www.siepomaga.pl/walka-antosia

https://www.dobryklik.pl/antos-dziaczuk
https://www.facebook.com/groups/feed/

https://www.instagram.com/antos_kontra_sma/]https://l.faceboo...om/antos_kontra_sma/

Pomoc przez SMS:Nr 72365 treść 0148908
https://www.siepo...ntosia/jeden-procent
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0148908 Antoni
0 0

kajeczka

#6852280 Napisano: 31.03.2022 18:26:14
wesoyromek napisał(a):

madllen napisał(a):

mama2006 napisał(a):

bijcie, za-bijcie, do mnie też , ale nie mam pojęcia z jakiego powodu? Przypomni mi ktoś czy to jakiś konkurs, promocja?

zdaje się, że tutaj było o tym:
https://www.e-kon...rona=28#p6844970   emotka
0 0

wesoyromek

#6852283 Napisano: 31.03.2022 18:39:37
kajeczka napisał(a):

wesoyromek napisał(a):

madllen napisał(a):

mama2006 napisał(a):

zdaje się, że tutaj było o tym:https://www.e-kon...rona=28#p6844970   emotka

hmmm, nie kojarzę, ale dziękuję kajeczka  emotka
1 kajeczka 0

elektro

#6852330 Napisano: 31.03.2022 22:54:52
promocjakujawski.pl

Czy przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na email?
0 0

baxter

#6852335 Napisano: 31.03.2022 23:34:26
elektro napisał(a):

promocjakujawski.plCzy przychodzi potwierdzenie zgłoszenia na email?

Nie przychodzi, po kilku dnia wysyłają info o weryfikacji.
1 elektro 0