Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

basiag

#6874785 Napisano: 08.08.2022 11:06:51
dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

przeglądarki też zmieniałam emotka
0 0

adamo86

#6874787 Napisano: 08.08.2022 11:11:42
basiag napisał(a):

dlaczego nie wchodzi ma zdjęcie paragonu na loterię whiskas ? takiego jak zazwyczaj wklejam nie przyjmuje a po najechaniu na nie pokazuje mi 4 MB, no to zmniejszyłam i ta sama historia, tyle że teraz pokazuje 3 MB. O co chodzi ? podpowie ktoś ?

Każdy chyba miał ten problem.
Zobacz tu.
0 0

basiag

#6874811 Napisano: 08.08.2022 12:15:53
adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

Zobacz tu.

dzięki, jednak wymiękam emotka  nie daję rady
na dodatek ku przestrodze !!!
chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka
0 0

incendio12

#6874817 Napisano: 08.08.2022 12:29:38
basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

Zobacz tu.

chciałam go wygładzić emotka  wyprasowałam mimo że po lewej stronie i przez gazetę to zrobił się cały czarny (negatyw) . To był ten niebieski z Kauflanda, uważajcie emotka

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka  
0 0

basiag

#6874819 Napisano: 08.08.2022 12:35:20
incendio12 napisał(a):

basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

Zobacz tu.

Tych niebieskich paragonów to lepiej nawet nie dotykać, ledwo się je draśnie to od razu robią się czarne ślady. Kup sobie na whiskas w żabce najtańsza saszetkę, tam mają ładne białe i dobrze opisane paragony emotka  
Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka tła nie wycinałam 

tła nie wycinałam, ale zawsze robię tak ze na messengera wrzucam i pobieram na pulpit. A ile mb powinno być, bo im większe zbliżenie robiłam tym było więcej mb, a tych wielkości to mało kumam
0 0

incendio12

#6874820 Napisano: 08.08.2022 12:43:51
basiag napisał(a):

incendio12 napisał(a):

basiag napisał(a):

adamo86 napisał(a):

basiag napisał(a):

Zobacz tu.

Paragon 3 mb ci tam nie wejdzie. Najprościej jest wyciąć całe tło dookoła paragonu, a potem wysłać sobie na messengerze (albo do kogoś) i pobrać to wysłane zdjęcie, a potem wstawić do formularza. Na 100% wtedy zadziała emotka tła nie wycinałam 

tła nie wycinałam, ale zawsze robię tak ze na messengera wrzucam i pobieram na pulpit. A ile mb powinno być, bo im większe zbliżenie robiłam tym było więcej mb, a tych wielkości to mało kumam

Hm po messengerze powinno być jeszcze mniejsze. Przynajmniej tak jest na telefonie, że pobrane z Messengera poniżej 1 MB mają. 
0 0

gosia112a

#6876741 Napisano: 17.08.2022 21:29:57
Hejka mam problem . Gdzie na paragonie jest nr paragonu / dowodu zakupu? 
Co artykuł to piszą inaczej. Raz ze w prawym górnym rogu a raz że w prawym dolnym rogu..... 
0 0

ziolko

#6876760 Napisano: 17.08.2022 22:58:37
gosia112a napisał(a):

Hejka mam problem . Gdzie na paragonie jest nr paragonu / dowodu zakupu? 
Co artykuł to piszą inaczej. Raz ze w prawym górnym rogu a raz że w prawym dolnym rogu..... 

To zależy od organizatora. Jeśli nie jest wskazany inaczej (np graficznie lub opisowo w regulaminie danego konkursu), to z reguły numer jest w prawym górnym rogu, w jednej linii z datą zakupu.
1 andii 0

agata6

#6878391 Napisano: 25.08.2022 10:26:44
Nie mogę wydrukować oświadczenia do loterii z zestawem Cryola. Użyczy ktoś  linka. Z góry dziękuje
0 0

andii

#6878800 Napisano: 27.08.2022 00:29:21
Hejka!
Nie wiem czy to dobry wątek...ale mam pytanko
czy ten wniosek o 300+ (dobry start) dalej można przez bankowość składać? czy tylko przez Zus?
 chciałam dziś złozyc przez bank(ing)
 i ciągle mi podkreśla zły PESELemotka  I ZŁA DATA UR!
( NAPEWNO DOBRZE WPISUJĘ)
 o co kaman?emotka  gdzie to wyjaśnić?emotka
 help mi
1 agakaz2 0

agakaz2

#6878810 Napisano: 27.08.2022 04:04:21
andii napisał(a):

Hejka!
czy ten wniosek o 300+ (dobry start) dalej można przez bankowość składać? czy tylko przez Zus?
 help mi

możesz złożyć wniosek za pośrednictwem:portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,portalu Emp@tia,bankowości elektronicznej. Możliwość taką dają:Alior Bank S.A., Bank PKO BP, Bank Pocztowy S.A., BPS S.A., Santander, BNP Paribas S.A, Credit Agricole Bank Polska S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Millennium S.A., Nest Bank S.A., PEKAO SA, SGB-Bank S.A., SKOK Energia, SKOK im. Powstańców Śląskich, SKOK Ziemi Rybnickiej, SKOK Unii Lubelskiej, SKOK Progres, SKOK Śląsk, SKOK Wisła, SKOK Chmielewskiego, SKOK Stefczyka, Krakowska SKOK, SKOK Szopienice, SKOK Świdnik, SKOK Centrum, SKOK Kwiatkowskiego, Regionalna SKOK im. Św. Brata Alberta.
1 andii 0

glena

#6878817 Napisano: 27.08.2022 08:38:45
andii napisał(a):

Hejka!
 help mi

ja składałam przez bankowość (pekao sa), kasa przyszła po chyba 3 tygodniach
1 andii 0

viviean

#6879996 Napisano: 01.09.2022 16:07:16
Mam pytanie odnośnie korzystania z e-karty podarunkowej Allegro. Czy muszę zrobić zakupy za całą kwotę czy płacić u różnych sprzedawców allegro na kilka kwot? Czy dobrze rozumiem regulamin,że mogę rozbić zakupy na mniejsze i po każdym zakupir dostaję nową e-Karte pomniejszona o cenę zakupu na maila? 
0 0

magdalena-chili

#6879998 Napisano: 01.09.2022 16:10:24
andii napisał(a):

Hejka!
 help mi

W bankowości elektronicznej można spokojnie składać. U mnie w Millennium poszło wszystko dobrze w formularzu. 
Warto zadzwonić na infolinię tego Banku. 
A pesel Twój pokazuje jako błędny, czy Dziecięcia? 
0 0

andii

#6880018 Napisano: 01.09.2022 17:15:35
magdalena-chili napisał(a):

andii napisał(a):

Hejka!
 help mi

W bankowości elektronicznej można spokojnie składać. U mnie w Millennium poszło wszystko dobrze w formularzu. 
Warto zadzwonić na infolinię tego Banku. 
A pesel Twój pokazuje jako błędny, czy Dziecięcia? 

Córki  emotka
0 0

gosia112a

#6880085 Napisano: 02.09.2022 08:05:07
Almette. Mam problem z wpisywaniem kodów... Wpisuje literki a wyskakują mi inne... Niewiem co mam robic, skąd ten problem.... W żadnym innym konkursie nie mam problemu 
0 0

jokan

#6880914 Napisano: 06.09.2022 16:13:33
gosia112a napisał(a):

Almette. Mam problem z wpisywaniem kodów... Wpisuje literki a wyskakują mi inne... Niewiem co mam robic, skąd ten problem.... W żadnym innym konkursie nie mam problemu 

może to wina przeglądarki ? w innej to samo?
0 0

Wiolka85

#6880922 Napisano: 06.09.2022 16:22:48
jokan napisał(a):

gosia112a napisał(a):

może to wina przeglądarki ? w innej to samo?

U mnie było to samo, musiałam cofać po jednej 
0 0

ewikewikk

#6880937 Napisano: 06.09.2022 17:30:30
Mam problem z zaczytaniem jpg z elmexu... Rozmiar jest mniejszy, niż wymagany, format jest ok. Nie wiem, dlaczego się nie zaczytuje w formularzu?
0 0

netka2000

#6880945 Napisano: 06.09.2022 18:08:36
ewikewikk napisał(a):

Mam problem z zaczytaniem jpg z elmexu... Rozmiar jest mniejszy, niż wymagany, format jest ok. Nie wiem, dlaczego się nie zaczytuje w formularzu?

Zdjęcie jest poziome czy pionowe
0 0