Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

aurorcia

#7048656 Napisano: 23.09.2022 06:40:41
sledzik860 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nawet nie wiedziałam,że tak się ucieszę,że włączyli kaloryfery.W domu psiarnia a słuchanie mądrali z góry,że 17 stopni w domu to super ogrzewanie to aż mną wstrząsnęło ale z wściekłości.No dobra może człowiek rozpieszczony ale 17 stopni moim zdaniem to za mało:(

U mnie w domu jak w zimie spada poniżej 24 to krzyczę🤔 ale w tym roku mąż mi zapowiedxiał, ze oszczędzamy i 26 na pewno nie będzie...nie wiem jak to przetrwam, ale jak sobie pomyślę, ze mnóstwo ludzi nie ma opału na zimę to mi się słabo robi😔

Moja Babcia lubi takie temperatury. Dla mnie nawet 24 za gorąco. Mieszkam w bloku i w zimę trzymam temperaturę na poziomie 18-19 stopni. Dla mnie to jest optymalna. Wiadomo, każdy jest inny. W lato zaś męczę się bo potrafi dochodzić do 26..., wtedy konieczny wentylator. emotka

Babcią jeszcze nie jestem, ale geny ciepnolubne mamemotka  moja babcia w lato przy upałach 35 stopni mówiła, że jest w sam raz, a druga sprawa, że temperatura np. 26 w lato i w okresie grzewczym jest zupełnie inaczej odczuwalna emotka
1 kumulacja 0

Jasminum

#7049018 Napisano: 24.09.2022 19:35:17
Cieszę się, że mój pies po miesiącu od operacji postanowił dziś zejść po schodach (jedno piętro). Dalej go już zniosłem, aby oszczędzać łapkę. Dwa miesiące noszę Rexa na 3 piętro i znoszę go, także kręgosłup już zaczął dokuczać (jako, że kiedyś miałem pęknięcie kręgu- po próbie podniesienia chorego dziadka który spadł z łóżka). Zwierz ma lekką nadwagę i teraz go odchudzam i oby to szło w dobrym kierunku

androm

#7049021 Napisano: 24.09.2022 19:39:07
Jasminum napisał(a):

Cieszę się, że mój pies po miesiącu od operacji postanowił dziś zejść po schodach (jedno piętro). Dalej go już zniosłem, aby oszczędzać łapkę. Dwa miesiące noszę Rexa na 3 piętro i znoszę go, także kręgosłup już zaczął dokuczać (jako, że kiedyś miałem pęknięcie kręgu- po próbie podniesienia chorego dziadka który spadł z łóżka). Zwierz ma lekką nadwagę i teraz go odchudzam i oby to szło w dobrym kierunku

a ile piesek waży?
0 0

Jasminum

#7049024 Napisano: 24.09.2022 20:49:34
androm napisał(a):

Jasminum napisał(a):

a ile piesek waży?

Ze 12 kg aktualnie

cb656

#7049750 Napisano: 28.09.2022 16:30:30
Dziś cieszę się z faktu, że forumowicze wyrażają swoje myśli nadzwyczaj precyzyjnie i od razu wiadomo, o co chodzi emotka emotka emotka

jokan napisał(a):

...wkurza mnie pewna sytuacja

0 0

anaesth

#7049978 Napisano: 29.09.2022 15:23:42
Cieszy mnie radość mojej 2,5-latki z otrzymanego dzisiaj zestawu Crayola z Nestle emotka  

atyde25

#7050810 Napisano: 03.10.2022 16:12:44
Dzięki wcześniejszej praktyce z kasą za lody.Z wypłacaniem kasy za lody hahhh.Nie miałam najmniejszego problemu z wypłatą Blik z Zozoli.Lubię jak wszystko idzie gładko.Pewnie bym nigdy takich transakcji nie wykonywała gdyby nie te super promocje.
1 Jasminum 0

atyde25

#7050813 Napisano: 03.10.2022 16:17:45
To moje pseudo odmładzanie kosztowało mnie dziś wydanie całego 50 zeta no bez groszy na 2 fanty od Lexy przy współpracy z Ingrid.Cieni i kremowych produktów to nie chcę ale wzięłam konturówkę i gąbeczkę:P Fajne ma te produkty i ciekawe opakowania takie młodzieżowe.A kto starej klempie zabroni się poczuć jak młoda sarenka.Jak odbiorę następne Bliki może coś tam jeszcze kupię.Te małe radości dnia codziennego.

atyde25

#7051444 Napisano: 06.10.2022 12:52:24
Poszedł facet do kiosku a pani a dla żony nie trzeba nowego numeru gazety xxx:P No i nawet nie muszę nic wspominać o nowym numerze gazety.To jest luksus,mówisz masz:)
0 0

atyde25

#7051445 Napisano: 06.10.2022 12:53:22
W tym przypadku bardziej nawet jak nie mówisz masz.Nieważne:P
0 0

anialistopad

#7051631 Napisano: 07.10.2022 11:01:31
Odebrałam moje okulary i wiecie co? Ja widze jakie to cudowne uczucie . Nic nie jest rozmazane i takie wyraźne w końcu. 3 dni się męczyłam bez okularów czekając na naprawienie

atyde25

#7052737 Napisano: 12.10.2022 11:33:42
Chyba uda mi się sprzedać bilet na koncert na który bardzo chciałam iść ale nie mam jak.Jeden plus w niepowodzeniach życia.
0 0

ilonaxx5

#7052747 Napisano: 12.10.2022 11:44:34
Że po miesiącu udało się kupić wczoraj węgiel 😁😁

atyde25

#7052836 Napisano: 12.10.2022 14:36:14
120 w kieszeni za bilet sprawnie i bez kłopotu.Lepsze to niż nic.Zamykam się w sobie chyba rzeczywiście za dużo plotę.NasEpny post napiszę dopiero jak coś wygram.A to może potrwać.
2 andii, cb656 0

atyde25

#7053897 Napisano: 17.10.2022 12:25:25
No dobra cieszę się,że tonik Uzdrovisko czekał na mnie w Hebe i to był fajnie wystawiony przy pólkach na stendzie.Zostały jeszcze 2 może komuś się też poszczęściło.7 tysięcy kroków zaliczone bo wszystko pokonuje na 2 własnych kopytach.
1 andii 0

brucee

#7053909 Napisano: 17.10.2022 13:37:23
Mam za oknem w cieniu plus 22. emotka  Po zaskakująco zimnym wrześniu miałam obawy, czy nie zabraknie mi opału, zakupionego na zimę, już w... październiku, a tu taka niespodzianka - nagle w połowie miesiąca mamy codziennie prawdziwe upały. Chwilo, trwaj!  emotka emotka

atyde25

#7054998 Napisano: 21.10.2022 13:00:19
Te moje "mgły mózgowe"2 dni temu w sklepie na L krótsze słowo:P przy kasach samoo upadła mi jedna puszka Graala i mi chłopak stojący blisko podniósł i podał.Byłam w szoku.I chyba mnie to nawet ucieszyło,że nie każdy jest hmmmmm słowo na ch.Też zawsze podnoszę komuś tak jestem wychowana.
0 0

glena

#7055405 Napisano: 24.10.2022 07:35:19
glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

I zrobiłam cztery emotka  Idę se kupić Ferrero w nagrodę emotka

Jest i pięć! emotka  ten rok jakoś łatwo przeszedł, bez większych pokus emotka

dobiłam do szóstki, choć ostatnio kusiło, by sprawdzić jak by to było wypalić sobie z jednego malboraska...

moskala22

#7055408 Napisano: 24.10.2022 08:00:53
glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

dobiłam do szóstki, choć ostatnio kusiło, by sprawdzić jak by to było wypalić sobie z jednego malboraska...

Gratulacje, u męża minął 4 rok i powoli też wspomina o paleniu. Ciągnie go przez stres w pracy emotka
0 0

glena

#7055411 Napisano: 24.10.2022 08:17:13
moskala22 napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Gratulacje, u męża minął 4 rok i powoli też wspomina o paleniu. Ciągnie go przez stres w pracy emotka

trzymam kciuki, żeby wytrwał!