Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

rufus

#6881291 Napisano: 08.09.2022 11:31:27
Marek napisał(a):

niby dopiero 6 dzień promocji ale już almette mnie wkurza. tak się składa że 90% nagród wędruje Warszawa i okolice nie mówiąc już o Aleksandrowie Łódzkim 5 nagród z 23. sami niech żrą

Bez obaw. Domek wygra i tak Pani Zosia, która wysłała 1 zgłoszenie bo podpowiedziała jej wnuczka. emotka

Wygrała nawet Pani Magda z Avanti.. eh te układy w agencjach!! emotka  
0 1 cb656

sabart

#6881293 Napisano: 08.09.2022 11:42:24
rufus napisał(a):

Marek napisał(a):

niby dopiero 6 dzień promocji ale już almette mnie wkurza. tak się składa że 90% nagród wędruje Warszawa i okolice nie mówiąc już o Aleksandrowie Łódzkim 5 nagród z 23. sami niech żrą

Bez obaw. Domek wygra i tak Pani Zosia, która wysłała 1 zgłoszenie bo podpowiedziała jej wnuczka. emotka

Konrad w zeszłym roku mówił w wywiadzie, że wysłał 18 
0 0

rufus

#6881294 Napisano: 08.09.2022 11:43:22
sabart napisał(a):

rufus napisał(a):

Marek napisał(a):

Konrad w zeszłym roku mówił w wywiadzie, że wysłał 18 

To zaszalał
0 0

siewcazamieszania

#6881295 Napisano: 08.09.2022 11:44:44
Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.
1 DAIKOKU 0

adamo86

#6881297 Napisano: 08.09.2022 11:46:38
siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.

Chyba nie musi być w promocyjnym.
" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

sks900

#6881301 Napisano: 08.09.2022 11:51:47
dany-duszek napisał(a):

ziolko napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka

tego nie wiem, ale jak w niedawnej loterii bramkowej inna agencja podała cały terminarz z czasami, pomimo ze była informacja ze ten terminarz jest niepublikowany, ale pracownik nie sprawdził co wrzuca i wrzucił wszystko co dostał w raz z terminarzem.

O którą loterię chodzi?
0 0

siewcazamieszania

#6881303 Napisano: 08.09.2022 11:52:09
adamo86 napisał(a):

" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko.
0 0

adamo86

#6881304 Napisano: 08.09.2022 11:55:00

adamo86 napisał(a):

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko.

Zachować trzeba, żeby był dowód na faktyczne kupienie - w regulaminie jest jasno, że nie musi być na nim info o konkursie  emotka  później mogą wymagać przesłania wszystkich wieczek na jednym zdjęciu

Swoją drogą nie wiem jak Jacek z Aleksandrowa zmieści wszystkie na jednym zdjęciu emotka

siewcazamieszania

#6881306 Napisano: 08.09.2022 11:59:50
adamo86 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Zachować trzeba, żeby był dowód na faktyczne kupienie - w regulaminie jest jasno, że nie musi być na nim info o konkursie  emotka  później mogą wymagać przesłania wszystkich wieczek na jednym zdjęciu

Swoją drogą nie wiem jak Jacek z Aleksandrowa zmieści wszystkie na jednym zdjęciu emotka

Zatem spróbuję, a nuż się uda wygrać jakiś plastikowy badziew emotka
1 adamo86 0

dany-duszek

#6881311 Napisano: 08.09.2022 12:38:21
sks900 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

ziolko napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka

tego nie wiem, ale jak w niedawnej loterii bramkowej inna agencja podała cały terminarz z czasami, pomimo ze była informacja ze ten terminarz jest niepublikowany, ale pracownik nie sprawdził co wrzuca i wrzucił wszystko co dostał w raz z terminarzem.

O którą loterię chodzi?

loterie inpost z biletami: https://www.e-kon...bilety-z-apka-inpost
1 sks900 0

cb656

#6881335 Napisano: 08.09.2022 13:48:46
rufus napisał(a):

Hm... Nie wiem nawet, jak to nazwać... emotka
Poznałeś po kodzie, czy znasz panią Magdę z Avanti i pochwaliła się? Czy to może szklana kula? emotka
Ja pierdziu... emotka Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka
0 0

rufus

#6881342 Napisano: 08.09.2022 14:22:24
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

Hm... Nie wiem nawet, jak to nazwać... emotka
Poznałeś po kodzie, czy znasz panią Magdę z Avanti i pochwaliła się? Czy to może szklana kula? emotka
Ja pierdziu... emotka Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka

Co trzeba mieć w głowie, albo d... (chyba kij?) żeby wziąć na poważnie co napisałem..  emotka

cb656

#6881343 Napisano: 08.09.2022 14:26:16
rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka

Co trzeba mieć w głowie, albo d... (chyba kij?) żeby wziąć na poważnie co napisałem..  emotka

Nie siedzę nikomu w głowie. Czytam "po literkach". Trzeba panować nad tym, co się pisze. Słowo ptakiem wyleci, wołem wróci. emotka
0 0

rufus

#6881347 Napisano: 08.09.2022 14:27:24
cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

cb656 napisał(a):

rufus napisał(a):

Co to trzeba mieć w głowie, by tak rzucać oszczerstwami... emotka

Nie siedzę nikomu w głowie. Czytam "po literkach". Trzeba panować nad tym, co się pisze. Słowo ptakiem wyleci, wołem wróci. emotka

Prócz patrzenia na literki trzeba mieć też wyobraźnie. ;)

cb656

#6881348 Napisano: 08.09.2022 14:31:42
rufus napisał(a):

Prócz patrzenia na literki trzeba mieć też wyobraźnie. ;)

W temacie: wkurza mnie niemiłosiernie mój brak wyobraźni emotka
emotka emotka emotka emotka
0 0

lasiglasty

#6887431 Napisano: 08.09.2022 16:31:56
Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego.

cb656

#6887435 Napisano: 08.09.2022 16:39:32
lasiglasty napisał(a):

Może nie wkurza, ale zasmucają wieści o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety... wszystko rozpętało się tak nagle i robi się coraz poważniej. Wydano oficjalne oświadczenie, zjeżdża się do niej cała rodzina, politycy wysyłają głosy wsparcia, przedstawiciele religijni mówią o modlitwach za królową, w UK wszędzie relacjonują to na żywo... Atmosfera jest niepokojąca, napięcie, smutna aura... jakby coś złego wisiało w powietrzu. Niby nie nasza królowa, ale znał ją cały świat i trudno będzie wyobrazić sobie świat bez niej, skończy się pewna epoka... Mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się to potoczy, chociaż patrząc na poruszenie w brytyjskich mediach, dzieje się coś poważnego.

Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

lasiglasty

#6887438 Napisano: 08.09.2022 16:55:20

cb656 napisał(a):
Bez jaj... Niewielu dożywa 96 lat. Patrz na świat z poczuciem realizmu. KAŻDY kiedyś umrze, to normalne. 

To prawda, ale wydaje się, że niektórzy ludzie są na tym świecie od zawsze i że zawsze na nim będą, a potem rzeczywistość to weryfikuje. Królowa Elzbieta ma ogromny wpływ na cały świat i jej odejście zakończy pewną epokę. Trudno nie czuć podniosłości takiej chwili. 

atyde25

#6887442 Napisano: 08.09.2022 17:07:47
Ale tu poważne życiowe dylematy chciałabym na serio żyć tyle ile oni w tych królewskich rodach.Strasznie długowieczna rodzinka.

Też macie takie zapasy słodyczy pokitrane w każdym miejscu możliwym.
Dzisiaj już ze sobą tak walczyłam,że mam zakaz kupowania bo tego się nie przeje a stan wgranych 0.
Najgorsze,że pewnie za parę dni o tym zapomnę i nakupuję masę nowych opakowań:(Żelków to mam tyle,że chyba sklepik mały osiedlowy by się nie powstydził.A jak komuś proponuje by zjadł to chętnych brak.I to mnie wkurza najbardziej bo ta nadzieja na wygraną dalej jest a realnie szans nie ma.
1 cb656 0

atyde25

#6887443 Napisano: 08.09.2022 17:09:21
Królowa nie budzi mojej sympatii jak się zachowała po śmierci Lady Di to było okrutne i bez serca:(
I to zmuszanie dzieci do małżeństw ustawianych i ukrywanie pedofilli Andrzeja.To obrzydliwe:(
2 cb656, ikropka 0