Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mietowa

mietowa

#7047764 Napisano: 19.09.2022 10:52:07 w Avanti
rufus napisał(a):

Maile ida hurtem? Czy mam miec nadzieje ze to ja na liscie?

Zazwyczaj lista jest po poinformowaniu zwycięzców.  Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

mietowa

#7047757 Napisano: 19.09.2022 10:44:34 w Avanti
Już jest lista na stronie. Poszli dziś jak burza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7047705 Napisano: 18.09.2022 20:47:09 w Czy informują/ informowali?
Basniowa napisał(a):

Czy informowali juz z tego konkursu?

https://www.e-kon...arnosc-intermarche 

Jeszcze nie.  Wyświetl w wątku >>
1 Basniowa 0

mietowa

#7047582 Napisano: 17.09.2022 14:28:51 w Wkurza mnie...
A weźcie, jak moje dzieci były noworodkami, to nie dotykałam ich tak delikatnie jak tych paragonów emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7047565 Napisano: 17.09.2022 12:27:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

anet napisał(a):

Oj, jeśli jest szansa, że zglosilas ten paragon dwa razy to szkoda emotka  mój pro tip jak nie mogę od razu zaznaczyć na paragonie, że jest zgłoszony i włożyć go odpowiedniej koperty to robię takie zagięcie u góry paragonu i wtedy wiem, że był już zgłoszony. W sumie robię już tak z każdym paragonem i wtedy nie mam wątpliwości czy zgłosiłam czy nie emotka

Ja robiłam obok zgłoszonego produktu kropkę. Więc albo mnie dopadło roztargnienie, że jej nie zaznaczyłam, albo ślepota, że jej nie widziałamemotka , trzeba zmienić system:P To moja pierwsza utracona nagroda,więc boli.emotka

polecam na górze paragonu pisac  jak tylko zostanie zgłoszony .... " wyslany dnia xxxx a po tym dopisac imie swoje, czy tam męża emotka  nie ma błedów i nie ma problemów emotka

jak mam pod ręką ołówek i czas to piszę na paragonie  emotka  ale czasem zgłaszam paragon "w biegu" często bez żadnego pisaka pod ręką. Zagięcie mogę zrobić zawsze i w sekundę i wtedy nie mam wątpliwości, że był już użyty. Jak kiedyś ogarnę sobie porządne konkursowe biurko i paragony przestaną waląc się po wszystkich koszykach w domu, to pewnie obejdzie się bez zaginania emotka emotka

A ja robię screeny zgłoszeń. Wtedy wiem dokładnie, który paragon zgłosiłam, na kogo, jakie były wymagane dane w formularzu, jakiego dnia i o której godzinie poszło zgłoszenie. Później nie mam żadnych wątpliwości emotka Screeny wrzucam na serwer, więc mam je w dwóch kopiach (serwer+laptop/telefon). Polecam emotka

A w temacie: dołączam do Kinderowych przegranych, ale do tej pory wysłałam mało zgłoszeń, więc nie mam pretensji... Ale jeśli w VI etapie nie wygram, to zwątpię totalnie w jakiekolwiek szczęście emotka

Ja z kolei odkładam do opisanych kopert zgłoszone i koperty wkładam do oddzielnego pojemnika. Robię to od razu po zgłoszeniu, nie ma opcji, żeby zgłosić drugi raz ten sam.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7047545 Napisano: 17.09.2022 10:05:20 w Smolar
aleksandra008 napisał(a):

A czy była zakładka z wynikami konkursu "Naturalne wygrywanie" Carrefour z Velvet? Bo na stronie Smolara nie widzę jest tylko ten drugi konkurs z Velvet. Czyżby zdjęli tak szybko?

Dopiero wczoraj wyłaniali laureatów, więc nie mogła się pojawić.  Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

mietowa

#7047204 Napisano: 15.09.2022 14:47:25 w Informują
Informują z Konkurs Dan Cake "Wolne od obowiązków" etapy

Rodzaj powiadomienia: mail teraz
Dodatkowe informacje:
2. etap, zestaw produktów Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7047166 Napisano: 15.09.2022 12:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Basniowa: Z regulaminu: "Przesłany w Konkursie materiałmoże zawierać maksymalnie 500 znaków, łącznie ze spacjami" emotka

O, to to mi uciekło emotka Wyświetl w wątku >>
1 Basniowa 0

mietowa

#7047163 Napisano: 15.09.2022 12:52:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Basniowa napisał(a):

Czy na Maslanke Mragowska jest jakas ograniczona ilosc znakow? Nie chce mi przepuscic zgloszenia ale nie wiem dlaczego ...

Tam wygląda, jakby nie puściło, ale pod zgłoszeniem jest podziękowanie za udział. I przychodzi mail.  Wyświetl w wątku >>
1 Basniowa 0

mietowa

#7046900 Napisano: 14.09.2022 13:15:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower miejski od Activii, właśnie informują emotka
Mega się cieszę, bo ostatnio mimo dużych starań wygrywam tyle co kot napłakał. Albo nakapał - Purem do kubka emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7039332 Napisano: 13.09.2022 18:37:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

pisałam@ w sprawie nagrody Namysłów Dino. Tam, gdzie wygrałam jedną nagrodę, informacja o sposobie przekazania i rodzaju nagrody  była błyskawiczna, dodatkowo podano nr paragonu i w załączniku dodano formularz laureata nagrody III st.
Tam, gdzie wygrałam kilka nagród, odpowiedzi brak. 
Skoro są różne rodzaje formularzy, to czy na każdy wygrany paragon powinnam wysłać oddzielnego @ z zapytaniem o rodzaj nagrody i ew. formularz zwycięzcy ? 

Chyba nie. Ja dostałam jedną odpowiedź, w której mam info że wygrany np. 2 nagrody jednego stopnia i 1 kolejnego. Podane jakie to paragony i wysłane 2 formularze.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7039286 Napisano: 13.09.2022 15:23:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Produkty oraz kubki. No cóż emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7039262 Napisano: 13.09.2022 14:47:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

mietowa napisał(a):

U Smolara są wyniki Pur. Ktoś potwierdzi, że podpięte? Bo wygląda na to, że już nie umiem wygrać nawet dwóch płynów do mycia naczyń emotka

U mnie pudło...  Ale pewnie podpięte, tylko ja nie trafiam tekstami do serc i umysłów Smolara... 

Teraz podpięli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7039261 Napisano: 13.09.2022 14:46:50 w Smolar
iwona0103 napisał(a):

W laureatach jest już Pur, w wynikach jeszcze nie

W wynikach też jest.  Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

mietowa

#7039254 Napisano: 13.09.2022 14:31:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U Smolara są wyniki Pur. Ktoś potwierdzi, że podpięte? Bo wygląda na to, że już nie umiem wygrać nawet dwóch płynów do mycia naczyń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7039237 Napisano: 13.09.2022 13:43:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

sambolera napisał(a):

mietowa napisał(a):

pumba napisał(a):

Z Dino czekacie na maila czy sami się odzywacie?
Tak się zastanawiam, bo jak się na stronie sprawdzi wyniki to jest komunikat ,,Wygrałeś! Skontaktuj się z nami biuro@studiorec.pl"

Nie wiem. Dziwna sytuacja, bo jednak smsy były, więc w sumie informowali. Czy ktoś się z nimi kontaktował w tej sprawie?

Odpisali mi bym sprawdziła Spam. Ale dostałam informacje o stopniu nagrody i o wygranym numerze paragonu. emotka

dlatego ja dzis napisałam i uwzględniłam od razu, że SPAM juz sprawdzałam xD ewidentnie coś od nich nie poszło, bo inaczej choć jeden mail by się znalazł...

Wkurzają mnie, robią z nas idiotów, skoro tyle osób im monitoruje, że maili nie było to chyba już powinni się zorientować że coś im nie poszło emotka

No to trochę komedia emotka . Też chciałabym wiedzieć, co wygrałam, niestety brak odpowiedzi na dwa maila wysłane rano.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7010830 Napisano: 12.09.2022 17:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pumba napisał(a):

Z Dino czekacie na maila czy sami się odzywacie?
Tak się zastanawiam, bo jak się na stronie sprawdzi wyniki to jest komunikat ,,Wygrałeś! Skontaktuj się z nami biuro@studiorec.pl"

Nie wiem. Dziwna sytuacja, bo jednak smsy były, więc w sumie informowali. Czy ktoś się z nimi kontaktował w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

mietowa

#7005175 Napisano: 12.09.2022 15:06:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

anulka72 napisał(a):

Czy Namysłów Dino ma ograniczenie na osobę? Nie widzę w regulaminie A sprawdziłam i cztery paragony mam wygrane a sms jeden 

SMSa podobno jednego puszczają - chyba nawet jak są różne stopnie nagrody. Ograniczenia nie ma.

Dzięki za jak zwykle życzliwą odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
2 pumba, adamo86 0

mietowa

#7005170 Napisano: 12.09.2022 14:56:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anulka72 napisał(a):

Czy Namysłów Dino ma ograniczenie na osobę? Nie widzę w regulaminie A sprawdziłam i cztery paragony mam wygrane a sms jeden 

O to samo chciałam zapytać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7005165 Napisano: 12.09.2022 14:38:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

też dziś tak mam...

asandraa napisał(a):

Nie mogę znaleźć wątku Pomocy!!!, bo tak muli strona e-konkursy, więc napiszę tu:

Internet działa mi bez zarzutu, a e-konki na różnych przeglądarkach ładują się tak długo, że spokojnie mogę policzyć do 30. Czy tylko ja tak mam?? Czy wina jest po mojej stronie? Czy może jednak e-konkursów?

U mnie to samo. Jajo można znieść, zanim strona przeskoczy.  Wyświetl w wątku >>
0 0