Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mietowa

mietowa

#7010830 Napisano: 12.09.2022 17:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pumba napisał(a):

Z Dino czekacie na maila czy sami się odzywacie?
Tak się zastanawiam, bo jak się na stronie sprawdzi wyniki to jest komunikat ,,Wygrałeś! Skontaktuj się z nami biuro@studiorec.pl"

Nie wiem. Dziwna sytuacja, bo jednak smsy były, więc w sumie informowali. Czy ktoś się z nimi kontaktował w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

mietowa

#7005175 Napisano: 12.09.2022 15:06:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

anulka72 napisał(a):

Czy Namysłów Dino ma ograniczenie na osobę? Nie widzę w regulaminie A sprawdziłam i cztery paragony mam wygrane a sms jeden 

SMSa podobno jednego puszczają - chyba nawet jak są różne stopnie nagrody. Ograniczenia nie ma.

Dzięki za jak zwykle życzliwą odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
2 pumba, adamo86 0

mietowa

#7005170 Napisano: 12.09.2022 14:56:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anulka72 napisał(a):

Czy Namysłów Dino ma ograniczenie na osobę? Nie widzę w regulaminie A sprawdziłam i cztery paragony mam wygrane a sms jeden 

O to samo chciałam zapytać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7005165 Napisano: 12.09.2022 14:38:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

też dziś tak mam...

asandraa napisał(a):

Nie mogę znaleźć wątku Pomocy!!!, bo tak muli strona e-konkursy, więc napiszę tu:

Internet działa mi bez zarzutu, a e-konki na różnych przeglądarkach ładują się tak długo, że spokojnie mogę policzyć do 30. Czy tylko ja tak mam?? Czy wina jest po mojej stronie? Czy może jednak e-konkursów?

U mnie to samo. Jajo można znieść, zanim strona przeskoczy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7005093 Napisano: 12.09.2022 12:05:52 w Avanti
marzenier napisał(a):

Oj Lidia, Lidia..
A już mi się wydawało, że się lubimy emotka

Ja też czekam na mailika, bo póki co tylko wiem, że informują - niestety nie mnie emotka
edit. Chyba się nie doczekam emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7005089 Napisano: 12.09.2022 12:01:17 w Avanti
rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

Smaki informują emotka

Za 5 etap?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7005085 Napisano: 12.09.2022 11:59:24 w Avanti
Smaki informują emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

mietowa

#7005078 Napisano: 12.09.2022 11:33:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobra, niech już coś wpada, bo już mnie to wnerwia.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6990259 Napisano: 11.09.2022 20:59:06 w Sport
kwadracik napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Czy wszyscy gotowi do Kibicowania?
Odkładamy konkursy na jutro albo dokańczamy szybciutko i przed tv emotka

Szybciutko!!! 

Gotowi ! Konkursy muszą poczekać !

Chłopaki u mnie w domu przed chwilą głośno hymn śpiewali. Aż miło emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6983013 Napisano: 11.09.2022 12:17:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Madzia88 napisał(a):

Gdzie sprawdzacie na stronie namyslow jak ja nie widzę zadnej listy...

Jeszcze nie ma wyników na stronie Namysłów, pewnie będą jutro. Do tej pory były jedynie smsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6922533 Napisano: 09.09.2022 14:05:47 w Czy informują/ informowali?
sledzik860 napisał(a):

mietowa napisał(a):

gosia112a napisał(a):

Ja napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Myślicie że Namysłów zacznie dzisiaj informować?

Dziś lub jutro, wg ichniejszego regulaminu. Pewnie jeszcze losują xD 

Hahaha, możliwe emotka . A ja myslałam, że mają czas do 12.09., jak jest na stronie. Fajnie, że wcześniej. 

A nawet nie wiem co tam na stronie mają napisane, ale w reg. jest 2 dni kalendarzowe od losowania emotka

No to czekamy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6922528 Napisano: 09.09.2022 14:01:16 w Czy informują/ informowali?
gosia112a napisał(a):

Ja napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dziś lub jutro, wg ichniejszego regulaminu. Pewnie jeszcze losują xD 

Hahaha, możliwe emotka . A ja myslałam, że mają czas do 12.09., jak jest na stronie. Fajnie, że wcześniej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6922523 Napisano: 09.09.2022 13:42:02 w Czy informują/ informowali?
dwaburekoty napisał(a):

Oni chyba zazwyczaj na sam koniec to robią. Szczerze wątpię.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

mietowa

#6922473 Napisano: 09.09.2022 10:38:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
iszhara napisał(a):

DPD wozi zestawy produktów Palmolive/Ajax/Colgate z konkursu "Gotowi na wakacje" w ITM, oraz zestawy kosmetyków z loterii Ziaja.  emotka

Walizki też dzisiaj wozi ("Gotowi na wakacje") Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6881076 Napisano: 07.09.2022 10:48:09 w Avanti
gregory napisał(a):

dziękuję dobry człowieku. No to teraz mam problem co jest nie tak, że ani lista mi sie nie otwiera, ani zgłoszenia wysłać nie mogę...

Inna przeglądarka. U mnie zadziałało edge, z chroma nie ruszy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6880993 Napisano: 06.09.2022 21:29:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

mietowa napisał(a):

kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki są atrakcyjne dla nowicjuszy, którzy nie lubią czekać. Wygrywasz tu i teraz, to kusi. 

Dla mnie nigdy nie były, nie są ani nie będą atrakcyjne. Jak ktoś tu napisał bramki to samo zło emotka
Ps. Dla jasności dodam, że owszem sama zagram, bo w sumie niemal nie byłoby w czym brać udział,  jeśli chodzi o loterie. "Normalne" loterie to coraz  rzadziej się pojawiają niestety..

Chyba nie jesteś nowicjuszem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6880988 Napisano: 06.09.2022 21:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

czy ktoś się orientuje, jakie są powody, dla których w niektórych konkursach są nagrody natychmiastowe (bramki) np. 1 bramka dziennie, a w innych jest losowanie np. jednej nagrody spośród wszystkich zgłoszeń z danego dnia? bramki wydają się totalnie bez sensu, ale widocznie takie nie są, skoro są tak popularne.  nie rozumiem tego i proszę o wytłumaczenie emotka  

Bramki są atrakcyjne dla nowicjuszy, którzy nie lubią czekać. Wygrywasz tu i teraz, to kusi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6880984 Napisano: 06.09.2022 21:08:23 w Avanti
kalina590 napisał(a):

masza napisał(a):

mietowa napisał(a):

ReneK napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś kontakował się z Avanti, że strona im padła? Bo nie wiem, czy jest sens, żeby kolejna osoba im głowę tym samym zawracała. 

Działa!
wyników jak narazie za 4 etap brak!

U mnie niby działa, ale kliknąć nie mogę w poszczególne zakładki. Są nieaktywne. 

W telefonie mi działa. Nie ma listy za 4 etap/

Skoro nie ma listy, to może nie wszyscy zostali poinformowani? emotka  Wiem, wiem...mało prawdopodobne emotka  Ale człowiek ma w sobie jeszcze tę głupią nadzieję emotka

Dołączam do zawstydzonych z durną nadzieją emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6880979 Napisano: 06.09.2022 20:36:59 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

wino KUMALA? 
- do wczoraj mieli wybrać/ ktoś ma info??

Kumala ma czas do czwartku, ale ostatnio mieli opóźnienie 2-3 dniowe. Swoją drogą, przepyszne wino. Powiedziałam mężowi (on przynosi paragony), że muszę mieć kwitek do każdego zgłoszenia emotka

Aha, czyli może być opóźnienie, swoją drogą zamiast tych badziew "gadżetów" lepiej by za te sume wysłali 10 butelek. 

Nawet trzy by starczyły. 
A akurat Afekt ogólnie opóźnień nie ma, to był wyjątek - można spodziewać się, że wyniki będą do czwartku emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0