Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika halliday

halliday

#7077965 Napisano: 02.02.2023 23:44:33 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
emi napisał(a):

sabart napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Wita, gdzie obecnie ptasie mleczko jest najtańsze?

Na standach resztkowych w Biedronce po 10,99 zł są

U mnie w Biedronkach po 16 zł

ale smaki cytrynowy, w mocno gorzkiej czekoladzie itp. powinny wchodzić za 10,99zł Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

halliday

#7077687 Napisano: 01.02.2023 21:36:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
koszalek napisał(a):

Mnie też interesuje ten "hummus" gdzie on w ogóle jest? emotka  Nie widzę nigdzie w moich sklepach.

w tamtym roku był w kauflandzie Wyświetl w wątku >>
1 koszalek 0

halliday

#7077686 Napisano: 01.02.2023 21:35:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Posiadam kod Rtv euro agd 100zł wymienię na ekod do biedronki lub allegro 90zł Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

halliday

#7077684 Napisano: 01.02.2023 21:33:56 w Smolar
martunik3 napisał(a):

W Kubusiu - kosmiczna promocja są ograniczenia w ilości nagród na osobę/gosp?, w reg. nie widzę

no to masz problem ze wzrokiem bo jest taka informacja:

11.5 Jedna osoba może w ramach całej loterii otrzymać maksymalnie pięć nagród
natychmiastowych oraz tylko jedną nagrodę dzienną oraz tylko jedną nagrodę
tygodniową oraz tylko jedną nagrodę miesięczną, z zastrzeżeniem postanowień pkt
11.10 regulaminu. Dotyczy to również sytuacji, w której jedna osoba, będzie zgłaszać się
podając różne numery telefonów / adresy e-mail i zakwalifikuje się do więcej aniżeli pięciu
nagród natychmiastowych i/lub jednej nagrody dziennej i/lub jednej nagrody tygodniowej i/lub
jednej nagrody miesięcznej. W takiej sytuacji, po weryfikacji danych osobowych uczestników,
dany uczestnik zostanie nagrodzony:
− tylko pięcioma nagrodami natychmiastowymi, a kolejne nagrody natychmiastowe, które
by mu przypadły, pozostaną w dyspozycji organizatora, i/lub
− tylko jedną nagrodą dzienną, a kolejna nagroda dzienna, która by mu przypadła, zostanie
przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów, i/lub
− tylko jedną nagrodą tygodniową, a kolejna nagroda tygodniowa, która by mu przypadła,
zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów, i/lub
− tylko jedną nagrodą miesięczną, a kolejna nagroda miesięczna, która by mu przypadła,
zostanie przekazana uczestnikowi z listy rezerwowej laureatów.

Wyświetl w wątku >>

halliday

#7077683 Napisano: 01.02.2023 21:31:04 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Gdzie najtaniej i jaki produkt Kubusia można kupić?

Kubuś immuno 0,2l za 2zł od jutra w kauflandzie Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7076971 Napisano: 29.01.2023 12:10:08 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
onlyrybka napisał(a):

halliday napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Gdzie pojawiła się Coca-Cola z nowymi nakrętkami? (Multiuniversum)

a po co ci takie nakrętki? Można śmiało wbijać kody z starych butelek.

Paragon też jest potrzebny. 

ale kod kreskowy jest ten sam więc obojętnie czy to będzie butelka z motywem Multiuniversum czy z poprzedniej promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7076913 Napisano: 28.01.2023 18:36:13 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
onlyrybka napisał(a):

Gdzie pojawiła się Coca-Cola z nowymi nakrętkami? (Multiuniversum)

a po co ci takie nakrętki? Można śmiało wbijać kody z starych butelek.

@agakaz2 napisał(a):Maoam gumy w action niecałe 9zl

a nie ma nic tańszego myślałem ze można kupić coś za 2-3zł na ten konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7076912 Napisano: 28.01.2023 18:34:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś zna tego Pana? Czy jest konkursowiczem? Ponieważ widzę ze kupuje dużo 7daysów, prince polo, pepsi, laysy itp.

https://www.youtu...m/shorts/yIQaxIcjkx0
https://www.youtu...m/shorts/VmKE_6mnJAQ
 kupuje hurtowej ilości starterów:
https://www.youtu...m/shorts/bIoMfOK0Uz8
Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7076451 Napisano: 25.01.2023 21:29:01 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Posiadam kod Rtv euro agd 100zł wymienię na ekod do biedronki lub allegro 90zł Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7076450 Napisano: 25.01.2023 21:28:57 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
0 0

halliday

#7075730 Napisano: 21.01.2023 17:39:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Posiadam kod Rtv euro agd 100zł wymienię na ekod do biedronki 90zł
Kody 50zł do 4f do sklepów stacjonarnych wymienię na ekod do biedronki o  wartości 40zł lub allegro może być kilka bonów Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7074786 Napisano: 16.01.2023 18:55:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chciałbym się dowiedzieć czy w lay'sach wysyłacie tylko tytuł czy także piszecie dlaczego taki tytuł nadaliście?
pytanie do tych co wygrali w 1 etapie. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7072103 Napisano: 02.01.2023 22:20:16 w SZUKAM....
byekitty napisał(a):

czy jest jakaś promka na allegro smart? ostatnio chcieli 39 zł/rok, teraz 60 emotka

to jeszcze pewnie nie wiesz o tym ze po wznowieniu smarta będzie trzeba zrobić większe zakupy aby był w smarcie, teraz masz min.40zł na wszystko, po wznowieniu będzie 45zł punkty, kurier 65zł Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7071762 Napisano: 31.12.2022 19:02:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

halliday napisał(a):

jokan napisał(a):

czy jest jakaś loteria coca-cola jeszcze?

nie, jedynie możesz odebrać za 15 kodów playera bez reklam

ok, dzięki, to jak ktoś chce kodzik to zapraszam na priv

lepiej zostaw sobie te kody może zaraz wystartuje  nowa loteria, promocja to powinny zadziałać te kody. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7071758 Napisano: 31.12.2022 18:34:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy jest jakaś loteria coca-cola jeszcze?

nie, jedynie możesz odebrać za 15 kodów playera bez reklam Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

halliday

#7071611 Napisano: 30.12.2022 22:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Czy te kody z Coca Coli to się jeszcze gdzieś wbija?  Bo nie mogę znaleźćemotka

tak w aplikacji coca coli, lecz w tym momencie można odebrać tylko playera za 15 kodów. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

halliday

#7070326 Napisano: 22.12.2022 23:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Myślicie, że wszystkie TV z Visy już obdzwonione?

przecież dopiero rozlosowali pierwsze etapy, drugą połowę etapów rozlosują w styczniu Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

halliday

#7069224 Napisano: 19.12.2022 14:11:53 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

Że ktoś próbuje lub oszukał mnie... Sprzedaż na olx, odbiorca dziś napisał, że dostał coś innego niż wysłałam. Zapakowane w folii, gdzie ja wysłałam paczkę w kartonie z napisanym nr nadania. Nie wiem czy ten ktoś próbuje mnie oszukać czy w Inpoście ktoś podmienił przedmioty. Napisałam do Olx wyjaśnienia. Rzecz warta prawie 650 zł... heh.

jak to było nadanie bez etykiety to możliwe ze kurier pomylił się i twoja etykieta wylądowała na innej paczce. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7067260 Napisano: 09.12.2022 17:17:54 w Wkurza mnie...
jarekaska napisał(a):

tupotka napisał(a):

Wkurza mnie Loteria "Najlepsza 9 na świecie" z Żabki.Z racji tego że jest Mundial i były znane męskie imieniny udało mi sie wynegocjować w rodzinie zakupy Harnasia na ten konkurs.W sumie 12 zakupów po 4Harnasie.I Już na początku zaczął się problem.Niby Pani wbijała wszystko prawidłowo każdy zestaw osobno.I co?W domu patrzę a ja mam tylko zaliczony 1 i 2 etap przy zakupie 4 zestawów.Napisałam do Żabki na Fb i 2 dni czekałam na odp.podczas której znów zostały nabyte 3 zestawy po 4 Harnasie.I tutaj pasek nie bardzo drgnął.W tym czasie dostałam odp.od Żabki że coś tam niby naprawili i niestety w apce miałam tylko zaliczone jakbym nabyła 3 marne zestawy.Cóż znów do nich napisałam,ale był kolejny mecz i kolejne 2 zestawy po 4 szt doszły.Odpowiedzi zero ale teraz okazało się że mam raz "zaliczoną całą kreskę" czyli 4x po 4 Harnasie i nic więcej.Przecież powinnam mieć 2 "kreski" po 4 etapy zaliczone i i jeden etap z kolejnej kreski.I tutaj zjawił się szwagier z propozycją zakupu na mecz PL-Francja 3 kolejnych zestawów po 4Harnasie.Z grzeczności nie odmówiłam,ale wielką niechęć w sobie czułam.I co?Okazało się że mam w sumie zakupy 12 zestawów po 4Harnasie a w apce 2X 4/4 i ale tylko 6 losów na nagrodę główną.Udało mi się w sumie raz zagrać o bon do Żabki i raz o ten za 150,bo w sumie apka żyje sobie swoim życiem!Pisałam do Smolara to po dwóch dniach dostałam odp.żeby bezpośrednio pisać na maila "Żabki".Cóż w mailu było że Żabka nie reaguje a widąć że organizator uprawia "spychoterapie".A i najlepsze jest to że przestało dodawać "żabsy" za zakup piwa.Ekspwdientka z Żabki dzwoniła na infolinie i ktoś Jej tam powiedział że jest limit ileś litrów piwa w miesiącu na osobę ale nie wie ile i do regulaminu odsyła bo chyba tam coś powinno być w tym temacie.Szok!Dla mnie te "gierki" z etapami z Żabki to jakiś cyrk!Ps.Mam nadzieję że wszystko ok.wytłumaczyłam i przepraszam za tak dużo czytania.

Nie wiem, czy to prawdą, ale wczoraj przy skanowaniu kart z Żabki na Pepsi- Pan powiedział mi, że żabsy dodają się tylko cztery razy dziennie, tzn że jeśli użyjesz piąty raz aplikacji tego samego dnia- żabsy się nie dodadzą

coś takiego jest, chyba wcześniej było max 10 razy na dzień, a teraz chyba jest 5 razy dziennie. A ten zapis wydaje mi się ze jest zapisany w regulaminie.
Ale może musi być jaka przerwa w zakupach aby prawidłowo dodało. Bo np. w aplikacji Lidl jak zrobisz 2 razy pod rząd zakupy otrzymasz tylko 1 zdrapkę gratisową, ale jak zrobisz zakupy w większym odstępie to otrzyma się kolejną zdrapkę. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7064092 Napisano: 28.11.2022 14:45:04 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

Szukam kogoś kto korzysta z usług Enea i ma włączoną taryfę nocną G12

Płacę w tej chwili około 600-700 zł/za 2miesiące, zastanawiam się czy będzie opłacało się zmienić taryfę na nocną? Może ktoś ma i wypowie się? emotka  

ja nie mam, ale zapewne ci wyjdzie podobnie, a ja nie drożej, bo lodówka, piec itp. będą włączone cały dzień, więc będziesz płaciła więcej za działanie tego sprzętu w dzień.
Jak ja korzystałem z tej taryfy to miałem 10-20zł różnicy w cenie, a musiałem czekać z użytkowaniem aż będzie tańszy prąd. Wyświetl w wątku >>
0 0