Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika anaesth

anaesth

#7049210 Napisano: dzisiaj o 13:32:13 w Avanti
A bywało tak, że informowali o tej porze i później? Kojarzę, że zwykle wpisy były raczej koło 11 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7049198 Napisano: dzisiaj o 12:55:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anulka72 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy czeka toś jeszcze na bony Dino Namysłów? emotka

Ja czekam 

Nawet nie wiem, czy na bony, ale też czekam... Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

anaesth

#7049122 Napisano: 25.09.2022 20:52:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Eee no chyba raczej nie. Ja rozumiem tę informację raczej tak, że ten koncert w wawie może być nagrywany lub transmitowany i trzeba się liczyć z tym, że jako publiczność można się na takie nagranie załapać. Bo to byłby absurd jakby ludzie grali o wejściówki na jakąś transmisję koncertu z innego miasta. Równie dobrze mogliby dać wtedy dostęp on-line i każdy kto wygrał obejrzy sobie koncert z własnej kanapy. Obstawiam, że data koncertu będzie inna. Ewentualnie jeśli to jakiś specjalny koncert promocyjny dla Liptona, a tak ma być, to może będzie np. o 15 czy 16. Godzinka koncertu i Daria zawinie się drogą powietrzną do Elbląga. Nie takie trasy jednego dnia zaliczały nasze gwiazdy. 

Trasa jest dobra, nawet w 2 godziny da się zrobić emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7048699 Napisano: 23.09.2022 10:43:38 w Informują
Informują z Konkurs "Naturalne wygrywanie" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
10:42 Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7048461 Napisano: 22.09.2022 12:11:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hulajnoga od Smolara  emotka  Niech mnie ktoś uszczypnie  emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7048367 Napisano: 21.09.2022 21:25:29 w Czy informują/ informowali?
nitka310 napisał(a):

anaesth napisał(a):

nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

A czemu inny nr karty na paragonie i na potwierdzeniu? emotka

Tego nie wiem... wiem że płaciłam telefonem przez nfc gdzie mam podpięta kartę visaemotka

Z tego co mi mąż tłumaczył, to na tym polega NFC, że tworzy z fizycznej karty płatniczej kartę wirtualną o innym numerze.

To byłoby dla mnie pozytywne wyjasnienieemotka  Czekam więc na rozwiązanie konkursu i wtedy się okaże czy wysłałam zgłoszenie i ewentualnie czy wpisałam dolny, nie górny numeremotka

Ciekawe, czy doczekamy rozwiązania emotka Tam trzeba było zachować potwierdzenie płatności? Obawiam się, że swoje wyrzuciłam... Chociaż z drugiej strony, gdzie ja bym tam wygrała coś u Smolara... Nawet nagród ujemnego stopnia w postaci kopa w 4 litery nie mają w tym konku, więc nie mam na co liczyć emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

anaesth

#7048362 Napisano: 21.09.2022 21:17:51 w Czy informują/ informowali?
nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

mia napisał(a):

@adamo86  Moim zdaniem, numer paragonu jest tu drugorzędny, jak chodzi o założenie konkursu. Oczywiście masz rację, że mogą się tego czepić - ale wg mnie popełnili błąd żądając paragonu, zamiast wydruku potwierdzenia transakcji, który by potwierdzał i płatność w Empiku, i płatność mobilną. I nie wiem, czy w wąskim gronie kandydatów do nagrody nie znajdą się ci, którzy mają to jednoznacznie na paragonie (ktoś pisał, że ma).
U mnie niestety na paragonie jest "płatność kartą". Pomijając, że zapewne numer dałam z góry - nie pamiętam, ale pewnie tak, na zasadzie że "zawsze u Smolara..." .emotka

Jak chcesz, to przypomnij - ja, jak widać, nie bardzo mam o czym przypominać. emotka

Ja na paragonie mam platnosc- karta kred, ale na tym wydruku POTWIERDZONE URZĄDZENIEM MOBILNYM. 
P.s Nie mam zapisane żebym zgłosiła paragon więc nawet nie pamiętam czy biorę udział w konkursieemotka 

A czemu inny nr karty na paragonie i na potwierdzeniu? emotka

Tego nie wiem... wiem że płaciłam telefonem przez nfc gdzie mam podpięta kartę visaemotka

Z tego co mi mąż tłumaczył, to na tym polega NFC, że tworzy z fizycznej karty płatniczej kartę wirtualną o innym numerze. Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

anaesth

#7048351 Napisano: 21.09.2022 20:35:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Haaaloooo! Chcę coś wygrać! A nie tylko obejść się smakiem, tak jak dzisiaj... Xbox z Haribo przeszedł mi koło nosa. Wysłałabym zgłoszenie parę minut później i byłby mój emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7047944 Napisano: 19.09.2022 22:22:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

anaesth napisał(a):

undefined

biuro@

Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7047941 Napisano: 19.09.2022 22:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

anaesth napisał(a):

1. Pytanie o loterię Namysłów w Dino - czy agencja odpisywała Wam na maile, w których wysłaliście jedynie paragony (albo paragon+załącznik z regulaminu, bo wiem, że niektórzy wypełniali), a nie pytaliście o rodzaj nagrody?

2. Czy po odesłaniu oświadczenia z konkursu Persil w C4 dostaliście od Albedo potwierdzenie otrzymania dokumentów, inne niż automatyczna zwrotka?

1.tak, wysłałem samo zdjęcie 1 paragonu, otrzymałem zwrotnego maila z numerem drugiego paragonu oraz dwa formularze do wypełnienia.
Czy już wysłali nagrody z tego konkursu? Bo wczoraj miałem powiadomienie od DPD o wygenerowaniu etykiet z tego konkursu.

A wysłałeś na adres biuro@ czy nagrody@? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7047935 Napisano: 19.09.2022 21:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1. Pytanie o loterię Namysłów w Dino - czy agencja odpisywała Wam na maile, w których wysłaliście jedynie paragony (albo paragon+załącznik z regulaminu, bo wiem, że niektórzy wypełniali), a nie pytaliście o rodzaj nagrody?

2. Czy po odesłaniu oświadczenia z konkursu Persil w C4 dostaliście od Albedo potwierdzenie otrzymania dokumentów, inne niż automatyczna zwrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7047797 Napisano: 19.09.2022 12:13:26 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś wygrał w ostatnim etapie Somersby? Wiem, że termin informowania był do 15.09, ale poprzednio mieli poślizg... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7047564 Napisano: 17.09.2022 12:23:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

LejziDejzi napisał(a):

anet napisał(a):

Oj, jeśli jest szansa, że zglosilas ten paragon dwa razy to szkoda emotka  mój pro tip jak nie mogę od razu zaznaczyć na paragonie, że jest zgłoszony i włożyć go odpowiedniej koperty to robię takie zagięcie u góry paragonu i wtedy wiem, że był już zgłoszony. W sumie robię już tak z każdym paragonem i wtedy nie mam wątpliwości czy zgłosiłam czy nie emotka

Ja robiłam obok zgłoszonego produktu kropkę. Więc albo mnie dopadło roztargnienie, że jej nie zaznaczyłam, albo ślepota, że jej nie widziałamemotka , trzeba zmienić system:P To moja pierwsza utracona nagroda,więc boli.emotka

polecam na górze paragonu pisac  jak tylko zostanie zgłoszony .... " wyslany dnia xxxx a po tym dopisac imie swoje, czy tam męża emotka  nie ma błedów i nie ma problemów emotka

jak mam pod ręką ołówek i czas to piszę na paragonie  emotka  ale czasem zgłaszam paragon "w biegu" często bez żadnego pisaka pod ręką. Zagięcie mogę zrobić zawsze i w sekundę i wtedy nie mam wątpliwości, że był już użyty. Jak kiedyś ogarnę sobie porządne konkursowe biurko i paragony przestaną waląc się po wszystkich koszykach w domu, to pewnie obejdzie się bez zaginania emotka emotka

A ja robię screeny zgłoszeń. Wtedy wiem dokładnie, który paragon zgłosiłam, na kogo, jakie były wymagane dane w formularzu, jakiego dnia i o której godzinie poszło zgłoszenie. Później nie mam żadnych wątpliwości emotka Screeny wrzucam na serwer, więc mam je w dwóch kopiach (serwer+laptop/telefon). Polecam emotka

A w temacie: dołączam do Kinderowych przegranych, ale do tej pory wysłałam mało zgłoszeń, więc nie mam pretensji... Ale jeśli w VI etapie nie wygram, to zwątpię totalnie w jakiekolwiek szczęście emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7047502 Napisano: 16.09.2022 21:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anaesth napisał(a):

Czy w loterii Żywiec Zdrój kod pocztowy to mój kod pocztowy czy kod pocztowy sklepu?

Sklepu emotka  

No to ciekawe czy zdążyłam już zgłosić paragony spoza mojego miasta emotka  

Myślę, że to jest ostatnia rzecz, jakiej by się przyczepili w przypadku wygranej emotka  Sami napisali, że to informacja dla celów statystycznych. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

anaesth

#7047500 Napisano: 16.09.2022 21:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Czy w loterii Żywiec Zdrój kod pocztowy to mój kod pocztowy czy kod pocztowy sklepu?

Sklepu emotka   Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7047004 Napisano: 14.09.2022 17:45:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

W ogóle nie mogę nigdzie znaleźć promocyjnych opakowań bułeczek mlecznych Dan Cake...

Widziałam w C4 te klasyczne. Prawie 10zł za paczkę… Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7031870 Napisano: 12.09.2022 21:32:48 w Smolar
byekitty napisał(a):

dałabym sobie palec uciąć, że visa w empiku miała rozstrzygnięcie do 05.09 + 7dni na powiadomienie.
Czy mi się miesza wszystko, czy coś zmieniali w regu? emotka

Nie wiedzieć czemu zapisałam sobie w excelu, że mają czas na informowanie do 13.09 emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

anaesth

#7005213 Napisano: 12.09.2022 16:16:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie pamiętam, kiedy ostatnio wygrałam 2 nagrody jednego dnia, a co dopiero 3... Aż chce się grać dalej emotka
Po zestawie produktów Persil i 500zł z Lay's, wpadł dziś jeszcze zestaw produktów Garnier w Hebe emotka Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7005209 Napisano: 12.09.2022 16:07:47 w Informują
Informują z Konkurs "Garnier mineral w Hebe"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
16:03 Wyświetl w wątku >>

anaesth

#7005098 Napisano: 12.09.2022 12:17:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
500zł w Lay’semotka  
Ależ się rozkręcił ten wrzesień! Lubię to emotka Wyświetl w wątku >>