Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#7054278 Napisano: 18.10.2022 18:11:52 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#7054266 Napisano: 18.10.2022 17:28:58 w Pomocy!!!!
madllen napisał(a):

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 

Nie do końca chodzi mi o istniejące konwersacje hihi emotka Istniejące czaty umiem usuwać, ale dzięki emotka
Chodzi mi o ekran główny, na którym u góry, nim jeszcze zacznę rozmowę z kimkolwiek, pojawiają się ikonki osób, które są online. Taka zachęta jakby, coś w rodzaju "a może zagadasz do znajomych, którzy właśnie są na żywo?"
Taaa... rzecz w tym, że to NIE SĄ OSOBY Z LISTY MOICH ZNAJOMYCH!! emotka
Po prostu ktoś kiedyś mnie zaczepił, ja odpisałem, okazał się burakiem, czat skasowany, osobnik zablokowany, a mimo to się pojawia i drażni. Chciałbym, by się nie pojawiał. Jak to zrobić, nie wiem...
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7054262 Napisano: 18.10.2022 17:18:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Cebuś, jako weteran konkursowy doskonale zdaję sobie sprawę z mechanizmu kopiuj-wklej, a jak płachta na byka działa na mnie stwierdzenie "powinnaś"...

emotka Okej, okej, nie mam ochoty na trykanie z rozsierdzonym bykiem emotka
Nie wiem tylko, czy to długo zapamiętam, bo już wiekowy jestem, ale bierę prztyczek na klatę emotka emotka
Mam dzisiaj bardzo dobry dzień. To już drugi bez gorączki i ból głowy osłabł, ech... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054260 Napisano: 18.10.2022 17:15:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

emanuela24 skoro wiedziałaś o loterii i widziałaś "plakaty w sklepach" - dlaczego nie podałaś tego info na forum? Codziennie ja i inni współpracownicy jesteśmy w różnych sklepach spożywczych: dużych i małych a jakoś "plakatu" nie widzieliśmy...

aaa w jakich sklepach były te plakaty? emotka nie posiadasz tel by fotke strzelić? (...) info można podać w innym wątku (niż zapowiedzi) emotka dyskusje o konkursach, o agencjach reklamowych (dlaczego nie podaje regulaminu na stronie a plakaty wiszą) wątek "szukam" - dot "widziałam plakat, ale regulaminu nie widzę"... etc.

Majkii napisał(a):

Przecież dodanie konkursów jest chyba dobrowolne? Nikt nikogo nie zmusza każdy dodaje chyba jak mu się chce?

emotka NOPE! darog ostatni konkurs dodał trzeciego, hm... Szału nie ma, na koncie w sumie 12 sztuk. Yeah! emotka Wymiatasz! emotka No JAKOŚ faktycznie nie masz spostrzegawczego oka do konkursów, jak widać emotka Za to zawsze masz jakieś uwagi do innych.  emotka
Przysięgam, że Pionas mi nie płaci premii! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054248 Napisano: 18.10.2022 16:44:07 w Smolar
Majkii napisał(a):

Ale skoro plakaty są w sklepach i w gazetkach to jest przecież ok.
Mówimy o 40mln ludzi którzy mogą zagrać i z tych milinów na pewno wczoraj ktoś zagrał, nie ma co się przyczepiać.

Ojć... emotka Ja protestuję przeciwko takiemu niesprawiedliwemu niedoszacowaniu! emotka
Teraz oferty reklamowe są dwujęzyczne, nie można zapominać o całej rzeszy uchodźców z Ukrainy...
Wśród wszystkich uchodźców przeważają kobiety, a przecież wśród konkursowiczów prym wiodą właśnie one emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

cb656

#7054245 Napisano: 18.10.2022 16:35:18 w Smolar
emanuela24 napisał(a):

darog napisał(a):

emanuela24 skoro wiedziałaś o loterii i widziałaś "plakaty w sklepach"
- dlaczego nie podałaś tego info na forum? Codziennie ja i inni współpracownicy jesteśmy w różnych sklepach spożywczych: dużych i małych a jakoś "plakatu" nie widzieliśmy...

Zanim dotarłam do kompa już konkurs był dodany do bazy na ekonkach  emotka  do zapowiedzi nie mam dostępu. Ot cała filozofia.

Ty już lepiej zamilknij, bo na horyzoncie lincz bardzo wyraźny emotka

Hm, tylko darog, co ja mam powiedzieć, kiedy znajduję konkurs dajmy na to na Facebooku, od kilku dni wiszące dumnie wpisy konkursowe od konkursowiczów-weteranów, znanych i szanowanych, a kiedy szukam konkursu w bazie, to ni chu-chu, zero wzmianki?! Też domagać się od nich ekwiwalentu za nieprzekazanie innym informacji w porę?! emotka
emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054240 Napisano: 18.10.2022 16:26:56 w Zapowiedzi konkursów
Szykujemy dla Was konkurs, a w nim darmowe noclegi w klimatycznym górskim schronisku. Do wygrania aż trzy podwójne zaproszenia! Wypatrujcie konkursu... emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054237 Napisano: 18.10.2022 16:21:30 w Smolar
cb656 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

...gdzie jest napisane, że info ma się w ogóle pojawić na stronie agencji, która organizuje konkurs? Ile agencji regularnie publikuje takie info na swojej stronie  oprócz Smolara i Columbita? Są reklamy na portalach społecznościowych i stronach www (wiadomo wyświetlają się w oparciu o jakieś algorytmy więc pewnie nie wszystkim), ale i tak najważniejsza jest oficjalna strona konkursu i to ona musi wystartować punktualnie.

Podpisuję się pod tym. emotka
Poza tym warto pamiętać, że organizacja takiego konkursu promocyjnego to akcja przesunięta w czasie daleko wstecz, by informacja dotarła z wyprzedzeniem do sklepów promocyjnych i to GŁÓWNIE TAM pojawiają się najwcześniej zajawki o konkursie/loterii.

notta napisał(a):

Info było w gazetkach promo

emanuela24 napisał(a):

Pewnie wsadzę kij w mrowisko ale... Plakaty były w sklepach  emotka

emotka    emotka emotka emotka No i wyjaśniła się straszliwa "zagadka", kto mógł grać... emotka emotka    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7054229 Napisano: 18.10.2022 16:11:34 w Smolar
masza napisał(a):

cb656 napisał(a):

masza napisał(a):

wśród  kogo ? Bo nikt nie grał w tym dniu....

A to jest wiedza poparta dowodami, czy domysły wyssane z palca? No bo może grali ci, którzy wiedzieli...

zakładam, ze nikt nie grał, skoro info  o konkursie wyszło dzień później 

Aha. Czyli jednak tylko domysły, nie wiedza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7054222 Napisano: 18.10.2022 15:57:37 w Smolar
FBmarta22 napisał(a):

...gdzie jest napisane, że info ma się w ogóle pojawić na stronie agencji, która organizuje konkurs? Ile agencji regularnie publikuje takie info na swojej stronie  oprócz Smolara i Columbita? Są reklamy na portalach społecznościowych i stronach www (wiadomo wyświetlają się w oparciu o jakieś algorytmy więc pewnie nie wszystkim), ale i tak najważniejsza jest oficjalna strona konkursu i to ona musi wystartować punktualnie.

Podpisuję się pod tym. emotka
Poza tym warto pamiętać, że organizacja takiego konkursu promocyjnego to akcja przesunięta w czasie daleko wstecz, by informacja dotarła z wyprzedzeniem do sklepów promocyjnych i to GŁÓWNIE TAM pojawiają się najwcześniej zajawki o konkursie/loterii. Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054219 Napisano: 18.10.2022 15:51:32 w Smolar
masza napisał(a):

wśród  kogo ? Bo nikt nie grał w tym dniu....

A to jest wiedza poparta dowodami, czy domysły wyssane z palca? emotka
No bo może grali ci, którzy wiedzieli... emotka
Aha. Czyli założenie jest takie: "Masza nie grała, znaczy NIKT nie grał".
Coś mi tu zalatuje Kubusiem Puchatkiem i chowaniem głowy pod poduszkę (ja nikogo nie widzę, to i mnie nikt nie widzi).

cb656

#7054217 Napisano: 18.10.2022 15:40:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Dzięki za potwierdzenie mojego przypuszczenia emotka  Piszący ten regulamin miał jakieś rozdwojenie jaźni, wcześniej cały czas było "dokonać zakupu dowolnych napojów..." itp.

Jako weteran konkursowy powinnaś pamiętać, że w większości wypadków wszelkie regulaminy powstają metodą kopiuj-wklej z wersji poprzednich, więc normalne jest, że umykają im takie niuanse znaczeniowe i stylistyczne.
Errata: nie, to nie jest normalne emotka emotka Ale niestety bardzo powszechne, więc trzeba się z tym pogodzić.
P.S. Wiele razy zdarzało mi się pisać do Organizatorów wytykając im błędy i wiele razy je poprawiali, dziekowali za zwrócenie uwagi - tłumacząc to właśnie takim mechanizmem, więc nie wyssałem sobie tego z palca, tylko jest to info z pierwszej ręki niejako. emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

cb656

#7054194 Napisano: 18.10.2022 14:30:03 w Pomocy!!!!
Nie umiem sobie poradzić z Messengerem (aplikacja w telefonie) emotka emotka

Chodzi o to, że apka pamięta KAŻDEGO, do kogo kiedyś tam napisałem (albo on do mnie) i choć nie są to osoby, jakie mam w kontaktach ani w znajomych, to stale podsuwa mi ich (te osoby) jako aktywne online, czyli z zieloną kropką. Jest to dla mnie upierdliwe, bo jakiś tam kiedyś jeden kontakt to był epizod i nie zamierzam z tymi osobami/firmami utrzymywać kontaktu, więc taka podpowiedź jest jak psu na budę emotka

Czy istnieje jakiś sposób, by to usunąć?
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#7054110 Napisano: 18.10.2022 09:45:43 w Pomocy!!!!
mixik napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem?
(...)
Ogólnie on jest wykrywany przez Windowsa, instaluje sterownik, wyświetla dymek, że jest poprawnie zainstalowany, ale potem w tym programie JBL QuantumENGINE wyskakuje, że trzeba zaktualizować jego oprogramowanie, po czym... Stoi ciągle na 0% i nawet po godzinie nie rusza.na 5 różnych kompach (2 PC i 3 laptopy). Napisałem do supportu, ale czy i kiedy odpiszą?

Hm, czy tylko ja widzę w tym brak spójności? emotka
Najpierw piszesz, że PRÓBUJESZ PODŁĄCZYĆ, ALE Win10 NIE WYKRYWA, a później dodajesz, że jednak JEST WYKRYWANY PRZEZ Win10, INSTALUJE STEROWNIK I KOMUNIKUJE, ŻE POPRAWNIE ZAINSTALOWAŁ...
BTW po tym doprecyzowaniu uważam, że tylko support zna odpowiedź, ja pass. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7054104 Napisano: 18.10.2022 09:27:44 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#7054025 Napisano: 17.10.2022 19:56:45 w Pomocy!!!!
mixik napisał(a):

Czy ktoś kto wygrał/posiada słuchawki JBL Quantum 350 Wireless (były do wygrania w konku Rockstar i Doritos w C4)?
Próbuję bezskutecznie połączyć je z komputerem PC (Windows 10 64-bit) wg instrukcji, ale ciągle nic nie wykrywa. One łączą się nie po bluetooth tylko po WiFi - jest dołączony taki adapter (dongle), który ma diodkę, ale ona wcale nie chce świecić, choć wg instrukcji powinna. Kombinuję już kilka godzin na różnych komputerach/laptopach z Windows 10 i nic. Czy mam uszkodzony adapter WiFi, czy o czymś nie wiem? 

Masz możliwość sprawdzenia tego dongla w jakimś starszym systemie operacyjnym, czy go w ogóle wykrywa i instaluje sterowniki? Może to jakiś starszy model, którego najnowszy Windows nie obsługuje?  Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7053633 Napisano: 15.10.2022 16:22:00 w Wkurza mnie...
leniuszka napisał(a):

cb656 nie rozumiem dlaczego się nie zgadzasz. (...) Nie napisałam tego złośliwie...

Dla mnie i autorki pierwotnego wkurzu jest to oczywiste, a skoro dotąd nie zrozumiałaś, marne są szanse, że coś się zmieni po próbie wyjaśniania. Cóż. Nie zgadzam się i już. Energii szkoda na wałkowanie i łopatologiczne tłumaczenie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7053623 Napisano: 15.10.2022 14:58:53 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "CHIVAS" 18+

WYNIKI
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7053544 Napisano: 14.10.2022 19:50:35 w Wkurza mnie...
Wkurzać mnie powinny (chyba) wygrane w postaci alkoholu, jako szkodliwe dla zdrowia... emotka emotka emotka
POWINNY... To słowo-klucz. Hm...
Qrczę, to dlaczego mnie nie wkurzają?! emotka

Wkurza  mnie to wszystko. Ten jeden wielki galimatias organizacyjno-emocjonalny...
0 0