Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika cb656

cb656

#7056332 Napisano: 27.10.2022 19:20:11 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

cb656

#7056312 Napisano: 27.10.2022 17:55:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas a dlaczego w systemie głosowania (łapki góra/dół) nie działa już rozwijanie listy głosujących po klikaniu w 'więcej"? emotka
Pojawia się tylko ikona strzałki ze znakiem zapytania, klikanie nie rozwija tej listy... emotka
Wyświetl w wątku >>
1 pionas 0

cb656

#7056042 Napisano: 26.10.2022 12:59:32 w Zapowiedzi konkursów
cb656 napisał(a):

Szykujemy dla Was konkurs, a w nim darmowe noclegi w klimatycznym górskim schronisku. Do wygrania aż trzy podwójne zaproszenia! Wypatrujcie konkursu... emotka

Już 2 listopada ogłosimy konkurs dotyczący książki „Osobni”, w którym zapytamy Was o miejsce akcji powieści i pewną tajemniczą postać, więc czytajcie uważnie!  Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#7055844 Napisano: 25.10.2022 15:00:58 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
incendio12 napisał(a):

Czy u was też strona pokazuje, że konkursy które kończą się jutro, wg strony kończą się dzisiaj? I analogicznie, jak coś się kończy za 5 dni to strona pokazuje że do zakończenia 4 dni? Dziś to zauważyłam, i na komórce i na kompie jest tak samo, więc chyba to nie jest problem, że moja przeglądarka ma jakąś inną datę emotka  

TAK, też to widzę. emotka
pionas ALARM! Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7055840 Napisano: 25.10.2022 14:56:08 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
brucee napisał(a):

Wywołałam burzę, całkiem niechcący. emotka

Nie. Wyraziłaś swoje zdanie, precyzując potrzeby. Masz do tego takie samo prawo, jak inni. Nie chowaj się do kąta. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#7055811 Napisano: 25.10.2022 14:04:39 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Somersby graj w kolory" 18+

Są już wyniki ostatniego, piątego etapu... Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, slavek 0

cb656

#7055604 Napisano: 24.10.2022 16:26:30 w Wkurza mnie...
Idą święta. Kolejny boom wysyłkowy. Niestety, to już potwierdzone - dziś w wiadomościach (TV naziemna) podali, że kurierzy jeszcze przed świętami podniosą ceny usług. emotka https://expressby...uslug/ar/c3-16961357 Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7055603 Napisano: 24.10.2022 16:20:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

brucee napisał(a):

Nie podoba mi się, że powiadomienia znowu nie działają poprawnie; właśnie odkryłam skierowany do mnie, bardzo pomocny wpis od Ziółko emotka sprzed wielu dni, na który nawet nie zareagowałam, bo o nim nie miałam pojęcia. emotka emotka

chyba znalazłem przyczynę - jeśli w wątku miałaś jedno nieprzeczytane powiadomienie to nowego już nie tworzyło, przykład:
  1. ostatni raz na stronie byłaś 23.10.2022 09:00:00,
  2. oznaczam Ciebie w poście 23.10.2022 o 09:10:00,
  3. użytkownik XYZ oznacza Ciebie w poście 23.10.2022 o 10:00:00
  4. wracasz na stronę i widzisz tylko 1 powiadomienie - moje
zrobiłem poprawkę tak aby w powiadomieniach było powiadomienie per post a nie jak do tej pory per wątek...

I wywołałeś lawinę tym kamyczkiem emotka
https://www.e-kon...?strona=127#p7055542 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7055600 Napisano: 24.10.2022 16:18:06 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
mczarna napisał(a):

slavek napisał(a):

Czy można przywrócić stary system informowania o odpowiedziach w obserwowanych wątkach? Dotychczas przychodziła jedna informacja i do czasu kliknięcia w link danego wątku nie otrzymywaliśmy powiadomień. Teraz powiadomień jest mnóstwo i sprawia to problem.

Dokładnie, teraz jest tego mnóstwo!

Jednym to przeszkadza, inni potrzebują jak tlenu emotka emotka VIDE: https://www.e-kon...?strona=239#p7055312 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7055551 Napisano: 24.10.2022 14:26:41 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "DIPOL"

Są już wyniki emotka
https://konkurs.dipol.com.pl/#contest Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#7055330 Napisano: 23.10.2022 14:55:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
We wszystkich trzech pokazanych wiadomościach nadawcą jest pionas
Z reguły na takie coś nie reaguję, ale zastanawia mnie, dlaczego niby z dnia na dzień zmienia się "odbiorca"?
Przecież to jest wiadomość PRZYCHODZĄCA, ja na takie coś nie odpisuję, nie prowadzę korespondencji, skąd więc niby "odbiorca: pionas"?

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7055014 Napisano: 21.10.2022 13:47:57 w Wkurza mnie...
maverick napisał(a):

Opakowania czekolad na długość też takie same, tylko cieńsze jakby emotka

Dlatego trzeba patrzeć na gramaturę emotka
Ten proceder downsizingu też mnie straszliwie irytuje, wrrr... emotka
To samo jest niestety wszędzie! Cola 850 ml w cenie dawnej Coli 1l i tak dalej... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7054485 Napisano: 19.10.2022 14:56:13 w Pomocy!!!!
rare85 napisał(a):

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka

Drobnymi krokami zbliżamy się do brzegu... emotka
Co ważne (w moim przypadku) mam co prawda w telefonie aplikację Messenger, ale NIE MAM Facebooka emotka
W samej apce od czatów zrobiłem wszystko, co było możliwe w zakresie ograniczania i nic nie pomagało.
DOPIERO, gdy z poziomu komputera PC, gdzie mam konto na Facebooku, wlazłem na profil danej osoby i TAM ograniczyłem dostęp, dopiero wtedy pomogło, ufff...
Krążyłbym jeszcze długo w niewiedzy, ale coś mnie po tych podpowiedziach tknęło. To układ naczyń powiązanych niestety, jeden właściciel i zarządca obu aplikacji. I dopóki nie przerwie się wszelkich powiązań, dopóty okrężną drogą będzie to włazić przez okno, gdy zatrzaśniesz drzwi.
W każdym razie dzięki, to wreszcie działa emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

cb656

#7054266 Napisano: 18.10.2022 17:28:58 w Pomocy!!!!
madllen napisał(a):

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 

Nie do końca chodzi mi o istniejące konwersacje hihi emotka Istniejące czaty umiem usuwać, ale dzięki emotka
Chodzi mi o ekran główny, na którym u góry, nim jeszcze zacznę rozmowę z kimkolwiek, pojawiają się ikonki osób, które są online. Taka zachęta jakby, coś w rodzaju "a może zagadasz do znajomych, którzy właśnie są na żywo?"
Taaa... rzecz w tym, że to NIE SĄ OSOBY Z LISTY MOICH ZNAJOMYCH!! emotka
Po prostu ktoś kiedyś mnie zaczepił, ja odpisałem, okazał się burakiem, czat skasowany, osobnik zablokowany, a mimo to się pojawia i drażni. Chciałbym, by się nie pojawiał. Jak to zrobić, nie wiem...
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7054262 Napisano: 18.10.2022 17:18:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Cebuś, jako weteran konkursowy doskonale zdaję sobie sprawę z mechanizmu kopiuj-wklej, a jak płachta na byka działa na mnie stwierdzenie "powinnaś"...

emotka Okej, okej, nie mam ochoty na trykanie z rozsierdzonym bykiem emotka
Nie wiem tylko, czy to długo zapamiętam, bo już wiekowy jestem, ale bierę prztyczek na klatę emotka emotka
Mam dzisiaj bardzo dobry dzień. To już drugi bez gorączki i ból głowy osłabł, ech... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054260 Napisano: 18.10.2022 17:15:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

emanuela24 skoro wiedziałaś o loterii i widziałaś "plakaty w sklepach" - dlaczego nie podałaś tego info na forum? Codziennie ja i inni współpracownicy jesteśmy w różnych sklepach spożywczych: dużych i małych a jakoś "plakatu" nie widzieliśmy...

aaa w jakich sklepach były te plakaty? emotka nie posiadasz tel by fotke strzelić? (...) info można podać w innym wątku (niż zapowiedzi) emotka dyskusje o konkursach, o agencjach reklamowych (dlaczego nie podaje regulaminu na stronie a plakaty wiszą) wątek "szukam" - dot "widziałam plakat, ale regulaminu nie widzę"... etc.

Majkii napisał(a):

Przecież dodanie konkursów jest chyba dobrowolne? Nikt nikogo nie zmusza każdy dodaje chyba jak mu się chce?

emotka NOPE! darog ostatni konkurs dodał trzeciego, hm... Szału nie ma, na koncie w sumie 12 sztuk. Yeah! emotka Wymiatasz! emotka No JAKOŚ faktycznie nie masz spostrzegawczego oka do konkursów, jak widać emotka Za to zawsze masz jakieś uwagi do innych.  emotka
Przysięgam, że Pionas mi nie płaci premii! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7054248 Napisano: 18.10.2022 16:44:07 w Smolar
Majkii napisał(a):

Ale skoro plakaty są w sklepach i w gazetkach to jest przecież ok.
Mówimy o 40mln ludzi którzy mogą zagrać i z tych milinów na pewno wczoraj ktoś zagrał, nie ma co się przyczepiać.

Ojć... emotka Ja protestuję przeciwko takiemu niesprawiedliwemu niedoszacowaniu! emotka
Teraz oferty reklamowe są dwujęzyczne, nie można zapominać o całej rzeszy uchodźców z Ukrainy...
Wśród wszystkich uchodźców przeważają kobiety, a przecież wśród konkursowiczów prym wiodą właśnie one emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0