Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika sabart

sabart

#7075536 Napisano: 20.01.2023 10:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Cieszynki mnie mocno zawiodly, pewnie dlatego, ze wysłałam fajne zgłoszenie a po wynikach ani widu… 

i dawtona to chyba tez konkurs widmo, nie warto się wysilać. Co 

Co do Dawtona to ciężko stwierdzić , bo 12 nagród na etap to jest mało, więc może być tak że nikt by się tu nie pochwalił, tym bardziej że na fb wiecznie widzę reklamy, więc o konkursie wiemy nie tylko my konkursowicze. A i sam konkurs jest darmowy, więc tym bardziej mniejsze szanse... Wyświetl w wątku >>

sabart

#7075359 Napisano: 19.01.2023 10:05:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Hej:) kojarzy ktoś po co innym paragony na Stock wódka? Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć żadnego konkuru🧐🧐🧐

konkurs na messenger 

Na Stock Prestige? Mi meesanger odpisał ze obecnie nie prowadzą żadnego konkursu.

https://www.e-kon...dke-181#.Y8kHsEbTmNw
 W bazie jest takie coś Wyświetl w wątku >>
0 0

sabart

#7075098 Napisano: 18.01.2023 07:08:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Jak wyglądały piniaty z poprzednich lat ?  emotka
Zawartość równoznaczna z wartością nagrody ?

https://www.e-kon...ranych?item1=Piniata Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

sabart

#7075046 Napisano: 17.01.2023 18:08:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie ma piniaty, ale jest bon do Aldi 200 zł ❤️ Wyświetl w wątku >>

sabart

#7074889 Napisano: 17.01.2023 11:33:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
vickichelm napisał(a):

sabart napisał(a):

vickichelm napisał(a):

https://www.e-kon...rrefour#.Y8Z3CnbMKUk Czy ktos wie kiedy będą wysyłać nagrody z konkursu Wygraj z Ace w C4? emotka

Nawet regulamin tego nie wie  emotka  ja czekam dalej

Ja do nich pisałam ale zero odp emotka

Przed chwilą napisałam i dostałam info, że jeśli chodzi o pralki to możliwe,że do końca tygodnia, ale nie mają pewności jeszcze bo ustalają ze sklepem jeszcze. Mają dać znać jak ustalą 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

sabart

#7074884 Napisano: 17.01.2023 11:26:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
vickichelm napisał(a):

https://www.e-kon...rrefour#.Y8Z3CnbMKUk Czy ktos wie kiedy będą wysyłać nagrody z konkursu Wygraj z Ace w C4? emotka

Nawet regulamin tego nie wie  emotka  ja czekam dalej Wyświetl w wątku >>

sabart

#7074862 Napisano: 17.01.2023 10:09:57 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

samuraj napisał(a):

andii napisał(a):

Hejka Qumple  emotka
Czyli Kinder jeszcze nie informowali ?emotka

Cierpliwie czekamy emotka

oni dzisiaj mają informować?

Ja mam zapisane, że dziś losowanie, a do 20.01 na info mają czas, jeśli chodzi o piniaty oczywiście Wyświetl w wątku >>

sabart

#7074641 Napisano: 16.01.2023 10:33:06 w Informują
Informują z Konkurs "Świętuj z nami start nowego eBiletu"

Rodzaj powiadomienia: e-mail 10:18
Dodatkowe informacje:
voucher 50 zł do eBilet Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

sabart

#7074637 Napisano: 16.01.2023 10:19:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
50 zł ebilet. No w końcu pierwsza nagroda w roku 😊 Wyświetl w wątku >>

sabart

sabart

sabart

#7074237 Napisano: 13.01.2023 10:27:29 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Gdzie najtaniej teraz można kupić Kinder???

Mleczne kanapki, Kinder country zawsze są tanie i w łatwy sposób można tak podobierać by wyszła dyszka, m. on. w Biedro. 
W Dino masz promo na Bueno white przy zakupie 4, można coś jeszcze dobrać.
W Biedro małe opakowania Kinderków po 2,49 przy zakupie 2, więc też dobrać.
Polecam aplikację blix, tam można wpisać sobie Kinder i wyskoczy po ile w jakim sklepie na promocji z gazetek Wyświetl w wątku >>
0 0

sabart

#7073950 Napisano: 12.01.2023 11:43:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I u mnie różowy smartwatch z Kubusia. Kurier DPD, info było na mail wczoraj o nadaniu i dokumenty zwrotne dziś do podpisu. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

sabart

#7073744 Napisano: 11.01.2023 11:45:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czuję się jak cenzura kolejny dzień się tu wpisując. Im więcej porażek tym człowiekowi się bardziej nie chce, ale w środku i tak naiwnie myśli, że te następne wyniki to jest to, co się kumulowało od dłuższego czasu i tak czekam naiwnie... Wyświetl w wątku >>

sabart

#7073598 Napisano: 10.01.2023 15:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs na słodkości ? Bombonierki , czekolady ? Oprócz Kinder ...

Jest Oreo loteria ale nie wiem, czy taki asortyment masz na myśli 😊 i jeszcze Milka w Intermarche od 12.01 info w zapowiedziach Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

sabart

#7073457 Napisano: 10.01.2023 09:34:37 w Wkurza mnie...
VeryBlackCat napisał(a):

sabart napisał(a):

cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

Przecież to jest praktyka stara jak świat emotka
Ile razy już było tak, że znajduję konkurs, komentarze znanych i szanowanych konkursowiczów, szukam go w bazie - nie ma. Dodaję ze świadomością, że są tacy wśród społeczności, co to wiedzą, ale nie powiedzą, choć publicznie to chcą uchodzić za ą i ę emotka Norma. Znaczy się - obłuda emotka

edit: przypominam, że nie ma obowiązku dodawania czegokolwiek do bazy emotka
Forum pełne jest takich Userów, którzy tylko biorą, a nie dają. To takie przypomnienie dla formalnosci, bo oczywiście każdy przejaw obłudy, jak wspomniany wyżej we wkurzu,  też mnie zniesmacza, co zresztą zawsze podkreślałem emotka

No nie ma obowiązku, ale to tak czysto przyzwoicie. Ja wiem, że niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto sobie robić konkurencji 😉 Tak tylko wylałam żale dość delikatnie.

Może w takim razie zrobić wątek na forum "konkursy spoza bazy"*, gdzie można krótko poinformować, że jest jakiś konkurs bez szczegółów? Nieraz człowiek nie ma czasu przechodzić przez cały formularz, szukać terminu zakończenia itd, zwłaszcza na telefonie, a potem zapomina. Jak będzie miejsce, gdzie można rzucić samym linkiem, albo informacją w stylu "w sklepie X widziałem dzisiaj info o jakiejś loterii, ale nie mam czasu szukać szczegółów", to może sprawniej nowe konkursy się będą pojawiać na stronie. A jak nie będą, to przynajmniej wiadomo będzie, że ci nieinformujacy to robią faktycznie ze złej woli, a nie lenistwa, braku czasu czy bo formularz im kiepsko działa. 

*nie chodzi mi o zapowiedzi konkursów, tylko wątek dla konkursów już trwających

Myślę, że jakby ktoś chciał się podzielić to by wkleił link chociażby w Dyskusjach, by ktoś inny dodał do bazy, bo nie ma czasu, itp. Wyświetl w wątku >>

sabart

#7073452 Napisano: 10.01.2023 09:15:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Chciałam się upewnić, w loterii Kinder dowolny zakup, czyli lodówkowe batony mogę kupić? 

Na dole strony jest info, że wszystkie produkty, na zdjęciu też są te lodówkowe, w regulaminie żadnych wykluczeń. Ja zgłaszam taki paragon 😊 Wyświetl w wątku >>

sabart

#7073359 Napisano: 09.01.2023 16:53:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

Przecież to jest praktyka stara jak świat emotka
Ile razy już było tak, że znajduję konkurs, komentarze znanych i szanowanych konkursowiczów, szukam go w bazie - nie ma. Dodaję ze świadomością, że są tacy wśród społeczności, co to wiedzą, ale nie powiedzą, choć publicznie to chcą uchodzić za ą i ę emotka Norma. Znaczy się - obłuda emotka

edit: przypominam, że nie ma obowiązku dodawania czegokolwiek do bazy emotka
Forum pełne jest takich Userów, którzy tylko biorą, a nie dają. To takie przypomnienie dla formalnosci, bo oczywiście każdy przejaw obłudy, jak wspomniany wyżej we wkurzu,  też mnie zniesmacza, co zresztą zawsze podkreślałem emotka

No nie ma obowiązku, ale to tak czysto przyzwoicie. Ja wiem, że niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto sobie robić konkurencji 😉 Tak tylko wylałam żale dość delikatnie. Wyświetl w wątku >>

sabart

#7073351 Napisano: 09.01.2023 16:29:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

sabart napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Pamiętam, że była na forum dyskusja o nieaktywnych kartach do Hebe (150 zł) wygranych w konkursie Albedo - Neutrogena. Czy karty same się aktywowały czy trzeba je aktywować jakoś samemu? A jeśli są aktywne to czy można nimi płacić kilka razy (i przez internet)? Nie mogę się dokopać do tej dyskusji, a chciałabym zamówić coś z hebe emotka  

U mnie nadal wywala błąd jak próbuję sprawdzić saldo. Albedo pisało, że w ciągu 3 dni roboczych aktywują je. Ale u mnie nadal to samo mimo że 3 d.r. minęły. Pisałam do Hebe ale chcą kod pin żeby sprawdzić

Dzięki, muszę sprawdzić w takim razie jak wygląda sprawa z moją kartą emotka

Jeśli nie, to pisz na ten adres:
laureaci@albedomarketing.pl

Odpowiadają bardzo szybko. Mnie wprawdzie odpowiedzieli dokładnie to samo co pisała sabart, a karta dalej nie jest aktywna, ni ale przynajmniej wiedzą o problemie, chociaż się nie przyznają. Na stronie Hebe jest ciągły błąd serwera, nie da się sprawdzić. W poniedziałek/wtorek będę znowu sprawdzać w sklepie.

Już działają karty jakby co Wyświetl w wątku >>

sabart

#7073302 Napisano: 09.01.2023 14:23:12 w Wkurza mnie...
Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie... Wyświetl w wątku >>