Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7064717 Napisano: 30.11.2022 17:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

u mnie też  nadal brak bonu do żabki z delicji

do mnie też jeszcze nie dotarł Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7064590 Napisano: 30.11.2022 12:16:14 w Pomocy!!!!
atlantydek napisał(a):

Dostałem info o przesyłce w paczkomacie w Gdyni Wzgórze Bernadowo 304  GDYI2A przy Biedronce. Podejrzewam jakąś konkursową pomyłkę adresową, może filiżanki Tchibo. Czy ktoś mieszka może przypadkiem blisko i byłby w stanie odebrać?  Termin to 01.12 g 7.14

a może to oszustwo? Filiżanki Tchibo już wysyłali, z takich niezapowiedzianych paczek do paczkomatu to mi przyszła z żarciem dla kota. Co jak co ale nie zdarzyło mi się żeby wysłali moją paczkę do innego paczkomatu. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7064567 Napisano: 30.11.2022 11:34:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Vougeinthecity napisał(a):

Żubrowka - bluza i czapka, pierwszy etap

czym to idzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7064565 Napisano: 30.11.2022 11:34:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
drukarka Kinder, dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7064499 Napisano: 30.11.2022 07:17:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zielonooka85 napisał(a):

może pomarudzę tak na zapas? wszak ostatni dzień miesiąca dziś.

się dołączam... Przydało by się zakończyć ten miesiąc z jakimś przytupem... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063991 Napisano: 28.11.2022 11:26:33 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
okej NoCoTy1906 - co ty chciałeś uzyskać wrzucając te zdjęcia na forum? Przecież to było do przewidzenia że każdy sobie zinterpretuje po swojemu twoje wygrane, sposób zbierania kodów i napisze co o tym myśli. Masz swoje sposoby wygrywania - okej, graj i ciesz się że jesteś taki mądry i potrafisz. Kiedyś ta społeczność sobie pomagała w wygrywaniu i chyba taki cel był tej strony ale było, minęło (nie obrażając nikogo bo jest tu jeszcze wiele, wiele osób które pomagają i którym za to serdecznie dziękuję)  Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7063983 Napisano: 28.11.2022 11:02:07 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
pioge7 napisał(a):

Jedno w tym wszystkim jest pewne...
Większość krytykujących widzi, że ktoś zrobił źle, bo tyle wygrał, ale śmiem podejrzewać, że każda z krytykujących osób, widzących te pudła u siebie w domu, na zewnątrz czy w garażu, nie widziałaby w tym nic złego. 
Po prostu przez wiele (nie mówię, że wszystkich) osób przemawia zazdrość i tyle... I dajcie już tematowi spokój, a czas poswiecony na krytykę przeznaczcie na wymyślenie wierszyka czy innej odpowiedzi, żeby potem nie było, że znowu na ostatnią chwilę i czas się straciło... 

Dajcie już temu spokój... 

akurat ja takich wygranych u siebie nie widzę (brak miejsca na trzymanie, brak pomysłu na sprzedaż bez użerania się z kupującym) Mi jako konkursowiczowi z kilkuletnim stażem do zazdrości bardzo daleko. Pewnie z 10 lat wstecz zazdrościłabym ale wyrosłam z tego etapu. Wygrywam to co potrzebuję, jak nie wygram no to trudno, to może następnym razem bo nagrody lubią się powtarzać, tylko smutno jest patrzeć jak te wszystkie konkursy schodzą na psy. I tyle w tej kwestii. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7063945 Napisano: 28.11.2022 09:57:42 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
pikawka napisał(a):

Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie… grasz, kombinujesz, spoko! Tez bym korzystała emotka   ale na cholerę te fotki na forum, kilkadziesiąt kartonów. Mogłeś wstawić kilka i by były fanfary i gratulacje. Pomijam fakt, ze wątek jest: zdjęcia naszych wygranych a nie kartony ….. 

no w sumie myślę podobnie emotka Po takich zdjęciach i informacji w jaki sposób się wygrało to odechciewa się w ogóle "łudzić" że się wygra. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

nanajka81

#7063937 Napisano: 28.11.2022 09:20:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
doode napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Raku86 napisał(a):

emi napisał(a):

synk napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

anoo napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

oj tam oj tam wyniki Heńka- chwalić się:)

jak zwykle nie ja emotka i tak pewnie będzie przez cały konkurs.

Ja tak samo. Gram od 2016 roku i nigdy się nie udało. Kto jeszcze też ma takie szczęście?  emotka

Podobnie u mnie Zastanawiam się czy faktycznie mają znaczenie te życzenia czy ilość wylanych zgłoszeń

W poprzednich latach próbowałem masówki, po kilkadziesiąt zgłoszeń (zakładałem że wybierają z puli kilkaset i te ewentualnie czytają - więc kilka razy dziennie wrzucałem te same teksty. Bez sukcesu. To chyba losowanie - a ja akurat w loteriach nijak szczęścia nie mam. Teraz dziwne jest to, że potwierdzenie dostałem tylko raz - a wysłałem w ciągu 2 dni 6 zgłoszeń.

Albo Agencja nieogarnięta albo za bardzo ogarnięta emotka
Heineken na FB zapierał się, że wcześniej to była fałszywa strona.
Sprawdzam wszystko i:
- na wysłane wczoraj zgłoszenia (kilka) przyszło JEDNO potwierdzenie i to po północy , czyli dzisiaj,rozwinęłam nagłówek
NADAWCA - konkurs@konkurswygrajpiwo.pl
z dzisiejszych zgłoszeń - potwierdzeń brak.

Na rzekomo fałszywy konkurs posłałam 2 zgłoszenia na próbę, zwrotki przyszły natychmiast, NADAWCA- konkurs@konkurswygrajpiwo.pl

Autouzupełniacz pamięta na prawidłowym konkursie tylko te 2 fałszywe zgłoszenia.
Cuda wianki

Czy tylko ja nie dostaje powiadomić e-mail o zgłoszeniach w henku? Dostałem jedno w czwartek i kolejne dni już cisza... To wogole się rejestruje? 

Ja też nie 

Wygrałem w pierwszym dniu, potem podobno mieli jakąś awarie i nie przychodzą potwierdzenia, ale to info z internetów nie od organizatora... trzeba czekać może dziś jak przyjdą do pracy to ogarną system informatyki...

z fałszywej strony powiadomienie przyszło z maila:
konkurs@konkursheineken.pl

Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063913 Napisano: 28.11.2022 07:23:11 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Nie mniej to pokazuje że konkursy to już nie są te konkursy co kiedyś. Teraz naprawdę trzeba w tym "siedzieć" albo mieć jakąś świadomość żeby wygrać.

ZAWSZE trzeba mieć jakąś świadomość. Choćby tego, w jakiej formie można się publicznie wypowiadać, a kiedy lepiej zachować swoje zdanie dla siebie... emotka emotka emotka
A co do wygrywania, to tu raczej jest jasne: JURY (czyli ORGANIZATOR) decyduje o wynikach, a nie jakieś masowe protesty na jakimś pojedynczym forum. I moim zdaniem to właśnie do Organizatora należałoby przesłać swoje uwagi dotyczące wyników/nagrodzonych. emotka Choć prywatnie uważam, że się tym nie przejmie, no ale zawsze możesz spróbować.   emotka

w coraz większej ilości konkursów o wygranej decyduje LOS a nie jakieś tam jury. Masz dużo paragonów/kapsli/patyczków - masz większe szanse na wygranie. To że w wielu regulaminach nie ma zapisku "iż jedna osoba może wygrać określoną ilość nagród" wynika chyba z lenistwa (bo raczej nie "niewiedzy") organizatorów. Co do "jakiejś" świadomości chodziło mi głównie o to że zwykłym ludziom wydaje się że napiszą jedno/ góra dwa zgłoszenia i wygrają. Albo wyślą 5 kodów i ma być efekt a tu figa. I mam takich znajomych od groma - dla nich konkursy to jedna, wielka ściema bo przecież próbowali i nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063856 Napisano: 27.11.2022 18:01:06 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cb656 napisał(a):

Nie lubię dostawać powiadomień o nowej paczce akurat w piątek! No helou! Teraz tyyyle tego czekania, cały długi weekend. Buuu... emotka emotka emotka

W przeciwieństwie do Ciebie, mogę otrzymywać w każdy piątek powiadomienia o paczkach. Ważne, żeby były takowe!
A co mnie wkurza? Ponad dwa tygodnie temu wysłałam list priorytetowy (urodzinowy) i jubilat do tej pory go nie otrzymał.

Moja mama czeka na wazny list z sądu. W sądzie we Wrocławiu twierdza, że nadali go 14 listopada.Mama wczoraj była u nas na poczcie w Długołęce i nie ma tej przesyłki.Na poczcie w sąsiednim Mirkowie tez nie ma, ludzie wściekli, że listy nie dochodzą na czas. Podobno jest kryzys, ludzie nie mają kasy, tracą pracę, a w moim rewirze brakuje 10 listonoszy do obsługi petentów.

to że nadali nie znaczy że wyszedł. W zeszłym roku list wysłany z urzędu (mojego miasta) 21 grudnia dotarł po ponad 3 tygodniach do tego samego miasta... śmiech warte. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nanajka81

#7063834 Napisano: 27.11.2022 13:44:28 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
NoCoTy1906 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Ciekawe pomysły macie ale nietrafione emotka nie sądze że na jakiejkolwiek imprezie/barze/festiwalach można znaleźć taka ilość kodów

aha! to Ty jesteś tą babą z filmiku, co odkręcała nakrętki z butelek w sklepie? emotka

to raczej z fabryki musiał bym odkręcać emotka

może z zaplecza w sklepie   emotka

albo przecieki z agencji w której drukują te kody. Co tam kilkaset kodów które znikną albo źle się wydrukują...

w zgadywaniu jesteś najdalej ze wszystkich tak jak mówiłem kody są z nakrętek z butelek sklepowych legalnie zakupionych
teorie o przeciekach zmowach itp są wymysłem

Ale są też tacy co w taki sposób "działają" (czyli realizując zlecenie podbierają co nieco i potem np. nie działają wygrawerowane kody z lodów albo są już zużyte te z piwa). Ty akurat masz inne możliwości i umiesz je wykorzystać. No spoko. W obecnych czasach trzeba umieć wykorzystywać szanse bo życie jest coraz droższe. Nie mniej to pokazuje że konkursy to już nie są te konkursy co kiedyś. Teraz naprawdę trzeba w tym "siedzieć" albo mieć jakąś świadomość żeby wygrać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063804 Napisano: 27.11.2022 08:58:09 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
NoCoTy1906 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej.

I tak 95% nagród w loteriach zgarniają przypadkowe szare osoby które rejestrują po kilka kodów 

no w obecnych czasach napewno nie. Zdecydowana większość to konkursowicze, którzy wiedzą co i jak, trochę jest "grup zorganizowanych" a jakoś z przypadku zwykli ludzie którzy postanowili zagrać bo przeczytali o konkursie. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7063776 Napisano: 26.11.2022 22:40:46 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
czyli trzeba mieć odpowiednią pracę albo znajomości aby mieć dostęp do posegregowanych śmieci. No cóż, to już wiadomo dlaczego zwykłe, szare ludzie na ogół nie wygrywają kilkoma kapslami. Od dłuższego czasu omijam takie konkursy, teraz będę omijać jeszcze bardziej. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063736 Napisano: 26.11.2022 19:36:30 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

Ciekawe pomysły macie ale nietrafione emotka nie sądze że na jakiejkolwiek imprezie/barze/festiwalach można znaleźć taka ilość kodów

aha! to Ty jesteś tą babą z filmiku, co odkręcała nakrętki z butelek w sklepie? emotka

to raczej z fabryki musiał bym odkręcać emotka

może z zaplecza w sklepie   emotka

albo przecieki z agencji w której drukują te kody. Co tam kilkaset kodów które znikną albo źle się wydrukują... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nanajka81

#7063654 Napisano: 26.11.2022 15:17:31 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
aguagu napisał(a):

A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

no dokładnie, mnie też to ciekawi. Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś tyle kasy inwestuje w kupowanie coca-coli a potem jeszcze te kody sprzedaje. Co jak co trzeba mieć jednak sporo tych kodów żeby trafić tyle nagród, nawet jeżeli się "rozkmini" system.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063095 Napisano: 24.11.2022 12:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0 Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7063075 Napisano: 24.11.2022 12:08:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw z elmex, dpd Wyświetl w wątku >>
2 mili05, mixik 0

nanajka81

#7062837 Napisano: 23.11.2022 14:59:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
4:0 dla Avanti ☹️ Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7062689 Napisano: 23.11.2022 09:20:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

olunka napisał(a):

sabart napisał(a):

olunka napisał(a):

Cxy ktoś jeszcze czeka na drukarkę z kinder? U mnie dalej te 4 przesyłki wiszą gotowe do nadania 😧

U mnie też taki status. Nic ni zmieniło się  dzieki

U mnie to samo.

czekam ale to z jakiegoś ostatniego etapu wygrana więc pewnie się naczekam. Wyświetl w wątku >>
0 0