Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7050099 Napisano: 30.09.2022 10:14:10 w Wkurza mnie...
at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

a jakie masz objawy? Ja 2 tygodnie temu przeszłam pierwszy raz prawdopodobnie Covida (bo do lekarza nie poszłam) dwa dni właściwie wyjęte z życia (wszystko bolało, gorączka która po lekach nie schodziła, drewniane nogi, mocny ból głowy), kolejne 2 dni - dość męczące i bolące ale potem już właściwie dobrze. Trzymam kciuki za zdrówko! Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049951 Napisano: 29.09.2022 14:16:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pannajaska napisał(a):

czy w tym konkursie 250 nagrod wilkinson podawalo sie numer paragonu na etapie zgłoszenia? 

coś mi się wydaje że nie, nawet jak teraz popatrzysz pod linka to tam nie ma miejsca na paragon. Podawało się adres i wrzucało zdjęcie swojego stylu... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049948 Napisano: 29.09.2022 14:13:02 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

Wilkinson już poszedł cały? 

mibandy na pewno (mail dostałam o 13:45) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049943 Napisano: 29.09.2022 14:09:54 w Informują
Informują z Konkurs "250 nagród na 250-lecie Wilkinson"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
miband Wyświetl w wątku >>
1 juzef 0

nanajka81

#7049942 Napisano: 29.09.2022 14:09:15 w moje dzisiejsze wygrane :)

nanajka81

#7049621 Napisano: 28.09.2022 06:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

tam zdaje się jest 300zł różnicy? Te z regulamin u są droższe a przysłali tańsze.
tak?

nie chodzi o cenę bo te solo obecnie też sporo kosztują ale Studio są po prostu lepsze i w lipcu one miały rzeczywiście cenę 1100 zł, teraz ponad 1300... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049573 Napisano: 27.09.2022 20:19:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgorzata_b napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.

Ja dziś napisałam że chyba zaszła jakaś pomyłka że nie dostałam słuchawek zgodnie z regulaminem i protokołu otrzymania nagrody i dostałam takiego samego maila o przekazaniu danych dla kuriera.

mi tylko napisali cyt "Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt oraz informację. Informujemy, że zajmujemy się sprawą.

Niebawem otrzyma Pani odpowiedź reklamacyjną.

Pozdrawiamy

Organizator Loterii". Ech.. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049558 Napisano: 27.09.2022 19:45:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049331 Napisano: 27.09.2022 06:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Mi dziś przyszły z Kinley jedne te słuchawki pomarańczowe, a drugie te właściwe... więc nie wiem jak oni to wysyłają emotka

mogłabyś wrzucić zdjęcia tego co ci przyszło???

U mnie dziś też przyszły te słuchawki Solo 3 emotka  
Na jaki email pisaliście reklamację?

reklamacje@fortis.pl

czy shakery też wysyłali? zapomniałam całkowicie o tym konkursie

Dziękuję napisałam,ciekawe co odpiszą, czekam też na 2 shakery

Ja również czekam na shakery.

na razie to oni mają problem z wysłaniem właściwych słuchawek emotka na shakery przyjdzie pora Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7049299 Napisano: 26.09.2022 19:29:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mamuska085 napisał(a):

Mi dziś przyszły z Kinley jedne te słuchawki pomarańczowe, a drugie te właściwe... więc nie wiem jak oni to wysyłają emotka

mogłabyś wrzucić zdjęcia tego co ci przyszło???

U mnie dziś też przyszły te słuchawki Solo 3 emotka  
Na jaki email pisaliście reklamację?

reklamacje@fortis.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049235 Napisano: 26.09.2022 15:05:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

[quote=Czy ktos juz pisal do agencji w sprawie zlych sluchawek? 

nanajka81]

fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.

oby nie zaszwankowały za np. rok i ...bujać się z Organizatorem i jego pośredniczeniem. Słuchawki nie za 2-3 stóweczki w końcu  to są. Przecież wystarczy jeden papier napisać i przesłać nawet na maila i mamy pełną 24m gwarancję. Ja na 100% upominam się o Dowód przekazania nagrody ! No papier powinien być ale właściwe słuchawki również a nie coś co wcale nie ma dobrych opinii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049215 Napisano: 26.09.2022 14:06:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamuska085 napisał(a):

mogłabyś wrzucić zdjęcia tego co ci przyszło??? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049190 Napisano: 26.09.2022 12:21:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glamlady88 napisał(a):

[quote=Czy ktos juz pisal do agencji w sprawie zlych sluchawek? 

nanajka81]

fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley
Fortis nie dołączył podobno żadnych dokumentów gwarancyjnych do słuchawek, czytników, projektorów- będziecie  naciskać aby  dosłali? 

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny.

ja wysłalam reklamację. Kazali mi odesłać słuchawki... Niedoczekanie. Niech sami naprawia błąd. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049153 Napisano: 26.09.2022 09:05:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley

no właśnie ..właściwe emotka
Co do gwarancji- ostatnio padły mi JBLki po 8m-cach . Z konków bez papierów. Nie dało się ich włączyć a JBL zażądał dowodu zakupu ew. przekazania nagrody.
Kupione były na forum świadomie, że bez dokumentacji i ...poszły do kosza.  Wolę w tym przypadku "dmuchać na zimne " emotka

też miałam JBL (wygrane przeze mnie) i były bez papierów, padły po kilku miesiącach... Niby regulaminowo 400 zł kosztowały a taki szajs emotka Tu są inne słuchawki i mąż mówi że może i bez papierów dało by się reklamować aczkolwiek na razie reklamuje słuchawki u organizatorów... Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

nanajka81

#7049151 Napisano: 26.09.2022 09:00:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Emememe napisał(a):

Poproszę o fajną wygraną w tym tygodniu!

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049147 Napisano: 26.09.2022 08:50:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

w loterii Kinley

na razie to ja bym chciała dostać właściwe słuchawki... emotka Sprzedawać i tak nie zamierzałam więc papier mi średnio potrzebny. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049100 Napisano: 25.09.2022 17:39:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

psika napisał(a):

Jak to jest możliwe? Tyle zgłoszeń wysłałam na Kinder, jeden zegareczech chciałam wygrać dla córci i co? I d***!  A ludzie wygrywają i sprzedają... Co za niesprawiedliwosc😢😢😢😢

ja też tak chciałam a wygrałam dopiero znalezionym paragonem... Więc pozostaje Ci... szukać?  A poza tym to uwierz mi że większość ludzi zgłasza tam naprawdę dużo paragonów żeby wygrać. Tak jak i z innych konkursów - ostatnio szok przeżyłam gdy zobaczyłam że ktoś na olx sprzedaje w sporej ilości herbaty lipton (te w których można wygrać bilety na D.Z) i ciastka zozole i mnóstwo innych słodyczy, które trzeba było kupić aby coś wygrać. To ja dzielnie kupuje po jednym i zjadam a ludzie kupują hurtowo, grają paragonami a potem sprzedają niekoniecznie jakoś bardziej okazyjnie... Powodzenia!

Wiesz to już jest dziwne kupować herbaty, by później sprzedawać i nagrody i to co się kupiło, ale ok - nie oceniam, bo może komuś się to opłaca.. Ja sam już tyle tych góralków zjadłem, że już mi nie dobrze jak je widzę i trochę wkurza takie coś jak później ktoś na aukcji sprzedaje.. ale w sumie wolny kraj emotka . Kinleya kupiłem jednego, pod koniec promocji i jeszcze się wahałem, bo był za 6zł, ale słuchawki wleciały. Czasami wystarczy jedną rzecz kupić emotka

no kinley to ja też z przypadku kupiłam tyle że na początku promocji i mnie wylosowali (bo oczywiście pudło przez messengera trafiłam) a teraz to bujanie się bo słuchawki przysłali inne niż mieli w regulaminie. A z tą sprzedażą na OLX, no tak, to jest dziwne ale z drugiej strony na tych produktach, które należy kupić aby wygrać to przecież obecnie można zbankrutować wszystko takie drogie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7049053 Napisano: 25.09.2022 10:02:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
psika napisał(a):

Jak to jest możliwe? Tyle zgłoszeń wysłałam na Kinder, jeden zegareczech chciałam wygrać dla córci i co? I d***!  A ludzie wygrywają i sprzedają... Co za niesprawiedliwosc😢😢😢😢

ja też tak chciałam a wygrałam dopiero znalezionym paragonem... Więc pozostaje Ci... szukać?  A poza tym to uwierz mi że większość ludzi zgłasza tam naprawdę dużo paragonów żeby wygrać. Tak jak i z innych konkursów - ostatnio szok przeżyłam gdy zobaczyłam że ktoś na olx sprzedaje w sporej ilości herbaty lipton (te w których można wygrać bilety na D.Z) i ciastka zozole i mnóstwo innych słodyczy, które trzeba było kupić aby coś wygrać. To ja dzielnie kupuje po jednym i zjadam a ludzie kupują hurtowo, grają paragonami a potem sprzedają niekoniecznie jakoś bardziej okazyjnie... Powodzenia! Wyświetl w wątku >>
1 Wiolka85 0

nanajka81

#7048975 Napisano: 24.09.2022 15:04:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

https://ekokonkur...s/523_1663458452.jpg
emotka

Piękna fotoszopka.... Ale tam dużo takich zrobionych zdjęć. Rok czy dwa lata temu też mieli jakiś podobny konkurs i też wygrywały dziwności.  Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7048803 Napisano: 23.09.2022 15:34:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
rufus napisał(a):

I u mnie kinder

u mnie w końcu też. emotka Wyświetl w wątku >>