Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7074135 Napisano: 12.01.2023 18:15:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
pierwsza wygrana w tym roku klawiatura i myszka z tego konkursu https://www.faceb...5/2237723889733378/. Dzięki dobra osobo z forum za oznaczenie mnie bo bym przegapiła wyniki. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7074132 Napisano: 12.01.2023 18:12:52 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

picola1 napisał(a):

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

Szok! emotka I ja o tym nie wiedziałem?! emotka
Info ostrzegające przychodzi do mnie tylko na numer zapasowy, z PLUSa właśnie, Orange jest numerem głównym, coś tam jednak robię... Qrka wodna, niedouczony jakiś jestem emotka

Z powodu info ostrzegającego w Plusie wyniosłam się na numerze zapasowym do Virgin - rok ważności konta za 5 zł... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7073966 Napisano: 12.01.2023 12:12:38 w Wkurza mnie...
[quote=
tomasz3 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka

Allegro nadal jest najlepsze i często najtańsze i dodatkowo darmowa dostawa ze smart. z nim nic nie wygra

tomasz3]
nanajka81 napisał(a):

...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka

Allegro nadal jest najlepsze i często najtańsze i dodatkowo darmowa dostawa ze smart. z nim nic nie wygra

nie jest najtańsze. Rzeczy od chińczyków na allegro mają porażające ceny. Przykład: córka sobie wymarzyła naszyjnik z kotkami - na allegro jego cena 40 zł, na shopee ten sam kupiłam za 10 zł. I on naprawdę nie jest wart ceny allegrowej. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7073947 Napisano: 12.01.2023 11:16:37 w Wkurza mnie...
...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7073830 Napisano: 11.01.2023 16:42:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olekmarcin napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

rooney napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

https://skoczpowygrana.pl/
Milka za min. 30zł emotka

Badają nasze granice emotka

Jak dla mnie nawet 15zł za cukier + tłuszcz to zbędny wydatek a tu takie kwiatki...

Oszaleli. Gdyby jeszcze było więcej nagród, to może.... 

i tak masa osób kupi i zagra

Karlsbad już mnie nauczył, że w moim przypadku nie ma sensu siadać na belkę startową  emotka

U mnie dokładnie tak samo. Odpuściłam tę agencję po 2 latach wysyłania zgłoszeń na ich konkursy.  Nic nigdy u nich nie wygrałam.

Kiepski konkurs, bardzo mało nagród. Warto zauważyć, że w Polsce jest ok. 180 sklepów Intermarche, więc liczba nagród i wysoki próg zakupu produktu raczej zniechęca.

wg mnie milka jest niedobra. Dzieci dostały pod choinkę czekolady i powiem szczerze że jem je z obrzydzeniem (dzieciom też nie smakuje) Słodkie to to okrutnie. A co do konkursu to oszaleli.... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7073354 Napisano: 09.01.2023 16:39:30 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

sabart napisał(a):

Tak trochę mnie wkurza chwalenie się nagrodami z konkursów, które dopiero niedawno zostały dodane do bazy, a ktoś się chwali wygrana z etapów, gdzie jeszcze konkursu nie było w bazie. Czyli ktoś wiedział, ale się nie podzielił informacją i nie powstrzymuje się "legalnie" pochwalić, bo już jest w bazie...

O jakie konkursy chodzi?

oj wiele takich, wiele. Szczególnie gdy się potem po wynikach patrzy i w laureatach przez pierwsze dni trwania konkursu zwycięzcami są te same osoby (albo ich rodzina bo nazwiska i miejscowości te same) emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7073294 Napisano: 09.01.2023 14:08:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
byekitty napisał(a):

kalina590 napisał(a):

byekitty napisał(a):

Na kemping z mężem i nowym namiotem
(nie tylko na biwak nabrała ochotę)!
Bo mąż nalegał i prosił wciąż...
postawił namiot (nie będzie ciąż!)
Syn technologii/nowinek fanem
nagra rodziców w namiocie ranem emotka emotka

Potem wrzuca go na Instagrama i w świat idzie już o nich fama. 
Opinia publiczna zszokowana, co to się dzieje w namiotach z rana  Naród filmikiem jest poruszony... że namiot był źle ustawiony, że wszytko źle się nagrało i zobaczyć nic się nie dało! 

Bo się potem okazało,
że to, co się tam zadziało....
bez udziału męża było
(dlatego tak było miło!)

Nawet ajfon nie dał rady
nagrać (ykhm) paskudnej zdrady!
Składa do OLX mąż donos
wszak w namiocie był.... listonosz 

Boskie emotka emotka :D Brawo dla wszystkich powyższych kreatywnych osób emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7073287 Napisano: 09.01.2023 13:52:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

Astronautka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Zobaczyłam wyniki tego konkursu i tak się zastanawiam - nie oceniali tutaj poprawności językowej?

https://www.faceb...amp;ref=notifByło 

Było tyle fajnych zgłoszeń na wysokim poziomie i faktycznie, nie wiem czym oni się kierowali przy wyborze .. maszyna losująca? emotka

Śmiechy śmiechami, ale nie zdziwiłbym się gdyby oni rzeczywiście losowali zwycięski komentarz bo wybór jest tak absurdalny że aż strach.  

A ja już nawet się nie denerwuję, po prostu w takich sytuacjach usuwam swoje zgłoszenie i zapisuję sobie gdzieś notatkę żeby na przyszłość w danym miejscu nie poświęcać niepotrzebnie czasu, tylko wklepać w minutę niedbale cokolwiek co mi pierwsze przyjdzie do głowy, bez poprawek. emotka  

Jak poczytałam te "wylizane" odpowiedzi konkursowiczów których znam z konkursów i zobaczyłam dodane idealne zdjęcia to wcale się nie dziwię że wybrali takie coś z błędami. Na swój sposób się wyróżniało. Trochę mnie zastanawia że ta pani wygrała i sprzątanie domu i odkurzacz bo nie sądziłam że to w pakiecie (nagroda pierwsza, nagroda druga) ale nie brałam udziału więc mi to w sumie zwisa. Co wybrali to wybrali - będą mieli trochę sprzątania, odkurzanie książek to masakryczna robota.

Gdyby komuś nie chciało się szukać odpowiedzi to przytaczam "Uwielbiam ksiazki i swoją biblioteke, ale dymuzo książek to duzo kurzu i psiej
siersci, która wszedzie wchodzi w każdy zakamarek mojego mieszkania. Na
dole drugie zdjecia calego bajzlu mojego psa, ktory zajmuje polowe
pokoju - koce, zabawki, legowiska, poduszki -
wszystko w kłakach ziemi i slinie - pranie tego, parowanie, trzepanie to
cos czego nie znosze - wole isc na spacer z jerrym w tym czasie.
Akceptuje regulamin." Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7073195 Napisano: 09.01.2023 09:46:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Czy ktoś wygrał mi Smart Band 6 z konkursu Gillette i kojarzy, jak tam było z gwarancją. Chciałam sprzedać, ale nie kojarzę, żebym dostała jakiś dokument. 

ja nie miałam żadnego dokumentu... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7073194 Napisano: 09.01.2023 09:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwa lata temu wygrałam jednorożca, spore to było ale kto to woził to nie pamiętam. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7073161 Napisano: 08.01.2023 20:00:00 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor?

Antena wewnetrzna. Telewizor nowy plaski. Podlaczone tak: antena do dekodera, a dekoder do tv kablem hdmi. Nic nie znalazlo

Ale jak masz nowy telewizor to po co ci dekoder? Przecież w nowych telewizorach jest on wbudowany... Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

nanajka81

#7073135 Napisano: 08.01.2023 14:25:19 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor? Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7072912 Napisano: 06.01.2023 12:30:25 w Moje konkursowe początki...
vazzz napisał(a):

Wygrana  której w tamtych czasach marzyłam to były darmowe zakupy z Chwili dla Ciebie. Już ustalałam kogo na nie zabiorę (4 osoby) i jak rozdysponuję zadania. Niestety nie udało się, chociaż do samego końca trwania tego konkursu wysyłałam kartki pocztowe z naklejonym kuponem.

Oj też się łudziliśmy na te zakupy! emotka emotka Ale z tych gazet to nigdy nic nie wygrałam choć zdarzało mi się i wysłać kartki pocztowe (ileż to zachodu było) a potem i smsy. Jedyna nagroda gazetowa o jakiej sobie przypomniałam to że wygrałam w 2005 roku jakieś dwie książki z bajkami. Też je do tej pory mam. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7072781 Napisano: 05.01.2023 14:53:19 w Moje konkursowe początki...
fan-mandaryny napisał(a):

Ja właściwie o wszystkich nagrodach na bieżąco pisałem, ale podsumowania robić nie będę, bo mi się po prostu nie chce i sam nie wiem, ile nagród wygrałem. Gram dla przyjemności, statystyki są ważne, owszem, ale na to potrzeba czasu. Łatwiej by było na bieżąco notować w zeszycie, a tak z całego roku zebrać tę drobnicę byłoby ciężko.

ja podobnie choć poprzedni rok konkursowo miałam dość słaby i raczej nie ma się czym "chwalić". Wiele konkursów mnie zawiodło (moje zaangażowanie nie zostało docenione) niektóre (ale raczej mała ilość) zaskoczyły (zaangażowanie zostało docenione + miałam szczęśliwe paragony od kolegi z forum emotka ) wiele mnie wkurzyło (rossman, cheetos, lays, żabka, beskidzkie, regina itd itp) Oczywiście bramki nie były łaskawe się otwierać i właściwie boję się go podsumowywać aby ten rok nie był podobny choć z góry zakładam że pewnie będzie, taka ze mnie optymistka. Co do konkursów ze "starych lat" pamiętam jak się zbierało naklejki z gum Dynastia, nazbierałam z siostrami prawie cały album (brakowało nam jednej naklejki ale siostra dokleiła na to miejsce kasę) i wysłała. W zamian przysłali nam cały pakiet gum i jakiś gadżetów i strasznie się z tego cieszyłyśmy. Potem kilka lat później (rok bodajże 1999) siostra wygrała wypasiony keyboard Jamahy w jakiejś gazecie (bardzo przeżywała że to nie koszulka z drugiego miejsca) - keyboard działa do tej pory i ja go mam emotka Potem moja ś.p. Babcia była w "Idź na całość" i wygrała wypasione drzwi (już ich nie ma) a potem jakoś ja się trochę wkręciłam a siostry odpuściły totalnie choć zawsze miały więcej szczęścia. Daleko mi do tych wszystkich wielkich wygranych. Nie jestem na burym końcu ale też nie jestem na początku. Taki tyło-środek. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7072512 Napisano: 04.01.2023 16:36:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
bye bye niedobry cheetosie... Bardzo mnie zawiodłeś, bardzo! Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7072448 Napisano: 04.01.2023 13:40:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurzyło mnie własne bałaganiarstwo - posiałem gdzieś kluczyk od pudełka z płytami instalacyjnymi. emotka
Przewróciłem dom do góry nogami i nie znalazłem. Musiałem pudełko rozwalić, bo potrzebowałem reinstalować pakiet office... emotka emotka emotka

aj tam bałaganiarstwo. Pewnie schowałeś w miejscu które będzie łatwe do znalezienia no i jak się okazuje wcale tak nie jest. Miewam tak dość często i zawsze gdy już nie potrzebuje to znajduje to czego szukałam.... Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

nanajka81

#7072166 Napisano: 03.01.2023 10:52:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Ja nie biorę w tym udziału, ale z tego co widziałam to "Pan od coca-coli" tak, więc brak wygranych mnie nie dziwidziw

Ja bym się nie poddawał emotka Jak to w każdej loterii trzeba odrobinę szczęścia,ja dzisiaj na kilka kodów dwie wygrałem emotka
( maly wybór wzorów i roz.)

czy próbujesz o jakieś konkretnej godzinie? ja już szczerze mam dość. Tyle kapsli i dno. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7072134 Napisano: 03.01.2023 08:36:34 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Podpowie ktoś co może być nie tak? 
Otóż wcześniej tego nie zauważałem, dopiero od 2 tygodni może zacząłem to zauważać. 
Papier i tusz cały czas używam ten sam. 
Po drukowaniu dwustronnym tekst z drugiej strony prześwituje mi na wcześniejszą stronę. Czy to wina papieru czy drukarki? Ma ktoś jakieś pomysły czego to moze być wina?
Myślę nad kupnem nowej ryzy i to sprawdzić czy wina papieru ale dopiero jutro mogę kupić nową. I się zastanawiam czy coś nie tak z drukarką...

a zmieniales papier w ostatnim czasie? bo mi to wygląda na kiepską jakość papieru. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7072121 Napisano: 03.01.2023 06:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Mam pytanie: jak wam idzie trafianie bluz w lechu? W ostatnim czasie nikt się nie chwali że trafił a ja już kilkadziesiąt razy próbowałam o różnych porach (nawet o północy w nowy rok) i nie udało mi się ani raz. W koszulkach było to samo. Ktoś wie ile tam jest bluz na dzień że tak trudno trafić?

Patrząc po allegro to niektórym idzie bardzo dobrze. emotka  Ja nie biorę w tym udziału, ale z tego co widziałam to "Pan od coca-coli" tak, więc brak wygranych mnie nie dziwi.

ech, dzięki za odpowiedzi. Zatem nie ma co się łudzić na uczciwe wygranie tam czegokolwiek. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7072086 Napisano: 02.01.2023 19:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie: jak wam idzie trafianie bluz w lechu? W ostatnim czasie nikt się nie chwali że trafił a ja już kilkadziesiąt razy próbowałam o różnych porach (nawet o północy w nowy rok) i nie udało mi się ani raz. W koszulkach było to samo. Ktoś wie ile tam jest bluz na dzień że tak trudno trafić? Wyświetl w wątku >>
0 0