Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7069231 Napisano: 19.12.2022 14:21:19 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

Że ktoś próbuje lub oszukał mnie... Sprzedaż na olx, odbiorca dziś napisał, że dostał coś innego niż wysłałam. Zapakowane w folii, gdzie ja wysłałam paczkę w kartonie z napisanym nr nadania. Nie wiem czy ten ktoś próbuje mnie oszukać czy w Inpoście ktoś podmienił przedmioty. Napisałam do Olx wyjaśnienia. Rzecz warta prawie 650 zł... heh.

Daj znać jak się sprawa rozwiązała! W sumie to ciekawe czy inpost się walnął i inną etykietę nakleił czy ktoś kombinuje. A swoją drogę niech ci przyśle zdjęcie tego co dostał i jak wyglądała paczka i jej numer. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7069225 Napisano: 19.12.2022 14:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

reolo3 napisał(a):

synk napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Z Heinekena nie ma wyników za wczoraj, ktoś tu ogląda mecz emotka  i nie ma czasu emotka

ktoś tu nie ma czasu regulaminu przeczytać? Za piątek, sobotę i niedzielę wyniki są na początku tygodnia

Przecież z piątku były w piątek wyniki, z soboty w sobotę i dziś też dali ale później niż zwykle. 
Więc nie gwiazdorz synk.

w piątek z piątku....w sobotę z soboty? To ciekawe...toż to w tej sytuacji nawet nie jest loteria, a rozdawanie po uważaniu.

to jest losowanie - na kogo wypadnie ten dostanie piwko. Nikt tam życzeń nie czyta przy takiej ilości zgłoszeń jakie przychodzą (bo myślę że są to dobre setki jak nie tysiące każdego dnia) mimo iż Heniek twardo na fejsie obstaje przy swoim że czytają i wybierają najlepsze. Jasne. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7069221 Napisano: 19.12.2022 14:09:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Dzis doszła nagroda z konkursu tymbark ogólny, nagroda był blender i karta inwrsport, w paczce był sam blender, czy ktoś już tez odbierał nagrodę z tego konkursu , obi ślą na raty te nagrody?

może na maila ci przyślą? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7068981 Napisano: 17.12.2022 22:40:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Emememe napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

https://www.e-kon...ie-doby#.Y54jLHbMLIU
Znów M. Boguś ze swym "utworem"...
Serio? To już jest nudne...emotka

Tyle razy wspomniał, że go nie docenili w poprzednich konkursach, że chyba mu dali już tę nagrodę z litości emotka  Ale spoko, chcieli zgłoszenie w formie filmiku i takie ono było, a o gustach jury nie ma co dyskutować emotka Wszystko zgodnie z z regulaminem  emotka

Boże, tak się błaźnić dla dwóch dób w apartamencie jakimś.  Rozumiem tydzień ale dwa dni? Jak widać śpiewak gra o wszystko i do upadłego. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7068465 Napisano: 15.12.2022 18:15:25 w moje dzisiejsze wygrane :)

nanajka81

#7068452 Napisano: 15.12.2022 17:38:54 w Avanti
oldziaczek napisał(a):

vazzz napisał(a):

Tak w nawiązaniu do tematu przewodniego obrazu, który należało opisać w etapie V powiem tylko, że chyba czas przestać kopać się z koniem. Kiedyś wystarczało mi jedno zgłoszenie by wygrać i to obojętnie czy była jedna/kilka nagród dziennie czy nawet jedna... tygodniowo. A teraz moja ostatnia wygrana u Avanti była w marcu i od tego czasu kompletna blokada. Bite dziewięć miesięcy bez żadnej wygranej u nich (nie licząc frytek, które wygrywał każdy). Już serio nie wiem co mam pisać ;/

Ja po ostatnich wygranych myślałam, że no chyba juz sie znowu lubimy emotka
Aż do sromotnych porażek w kolejnych etapach czitos i w pepsi lidl emotka

Nie ogarniam! Na nich serio nie ma żadnego klucza  emotka

ja też mam dość cheetosowego konkursu... zgłoszeń z 9, każde inne i żadne nie nagrodzone. odechciało mi się kombinować. Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

nanajka81

#7068268 Napisano: 15.12.2022 07:20:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
gosiak351 napisał(a):

mam wrażenie, że w konkursach startuje ze 3 razy wiecej ludzi niz zwykle

masz dobre wrażenie aczkolwiek te setki osób startują już od dawna a grono na bieżąco się powiększa. Poza tym doszły różnego rodzaju cwaniactwa i ciężej wygrać. Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, pikawka 0

nanajka81

#7068003 Napisano: 13.12.2022 20:51:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic.

Nic nie wygrałaś, bo nie informowali.
Tym sklepem był  np.  Empik. 
Co to jest za Agencja? 

no nie wiem czy był to Empik. Ja kupiłam Colorino w C4 bo tam widziałam plakat ale jak się okazało to zakupy w C4 były nieważne, przynajmniej do tego pierwszego konkursu z tysiącami kredek. Niedawno jeszcze ta strona działała i byli wypisani zwycięzcy (bynajmniej nie było to 12,5 tyś osób) którzy odbierali nagrody w jakiś dziwnych sklepikach. Co do drugiego konkursu to obecnie strona nie działa więc w sumie nie ma jak się dostać do regulaminu. Dla mnie oba konkursy jakaś porażka. PS. Agencja Gratifica Promotions Sp. z o. o. Sp. k Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

nanajka81

#7067996 Napisano: 13.12.2022 20:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś w konkursach Colorino??? Trochę dawno się skończyły ale nigdzie nie widziałam wyników... Tyle tysięcy nagród i żeby głupich kredek nie dostać? Chodzi o te konkursy poniżej:

https://www.e-kon...r-color#.Y39aEn2ZMl0
https://www.e-kon...olorino#.Y39aFH2ZMl0

Losowanie nagród w loterii odbędzie się 30.11 emotka Jest nadzieja  emotka

I co z rozwiązaniem tego konkursu emotka  emotka  emotka

Okazało się że w tym konkursie gdzie są tysiące nagród do rozdania -  trzeba było zakupy robić w konkretnych (partnerskich) sklepach sprzedających Colorino, co do drugiego konkursu to nie mam pojęcia. Ja nie wygrałam nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7067967 Napisano: 13.12.2022 18:24:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emanuela24 napisał(a):

anaesth napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

Czy ktoś  wygrał w loterii Lidla? Trochę dziwne  że  nikt się  nie pochwalił,a jednak co godzinę  podobno ktoś  wygrywa 2tys.emotka

Chyba na fanpage Lidla widziałam komentarz jednej kobiety, która wygrała...

Jedna nieznana osoba na fb dla mnie jest mało  wiarygodnaemotka  gdyby tu się jakiś stary użytkownik pochwalił to bym uwierzyła. Coś  mi śmierdzi  ta loteria na kilometr.

ja nie ☹️ ale widziałam jeden wpis na forum że wygrał. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7067166 Napisano: 09.12.2022 12:36:56 w Kalendarze adwentowe 2022
lb napisał(a):

https://balotade.com/losowanie 

Koło fortuny z nagrodamiCodziennie można wygrać jedną z nagród, takich jak kupony promocyjne, bony pieniężne albo darmowe produkty!

kiepskie to nagrody, wylosowałam bon na 333 zł i.... uwaga! Bon na 100 zł zadziała przy zamówieniu za 300 zł, natomiast bon na 333 zł zadziała przy zamówieniu za 1000 zł... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7066993 Napisano: 08.12.2022 18:30:05 w Avanti
ladyinred napisał(a):

Czy dzisiejsze stówki itd to za opis z portretem Chestera?

tak Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

nanajka81

#7066823 Napisano: 08.12.2022 12:38:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nie rozumiem, co trzeba napisać w Cheetosach aby wygrać? Tyle zgłoszeń wysłałam, każde inne i zero. Co wygrani tam wypisują że im się udaje trafić? Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

nanajka81

#7066539 Napisano: 07.12.2022 16:09:18 w Wkurza mnie...
vanillasky-2017 napisał(a):

Dostałam dzisiaj wiadomość od jednego z forumowiczów z zapytanie czy nie sprzedałam mu paragonów, które sprzedałam komuś innemu.
Szczerze mówiąc wystraszyłam się bo te, które sprzedałam mam bezpiecznie schowane ale może jednak machnęłam się i coś poplątałam.
Siadłam do kompa, otwarłam skrzynkę @ i zaczęłam przeglądać komu sprzedawałam paragony na ten właśnie konkurs i szukać paragonów.
Myślałam, że może dostał info od organizatora, że nie otrzyma nagrody bo weryfikacja przebiegła negatywnie i stracił nagrodę lub coś w tym stylu...
Ale to i tak nie mogłoby być możliwe bo jak wysyłam paragony to zawsze proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.
Aż dostałam następną wiadomość, Wiadomość z wyjaśnieniem. 
Forumowicz kupił u różnych osób 12 paragonów a u mnie 5. Wygrał 12 x a z moich paragonów nic.
Wkurzyło mnie mocno podejrzenie o oszustwo spowodowane brakiem wygranej...

rece opadają... Wyświetl w wątku >>
1 montezuma 0

nanajka81

#7066441 Napisano: 07.12.2022 12:26:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dla mojej siostry wygrałam kamis 2000 pkt z Lewiatana
Edit: druga moja siostra również zostanie obdarowana punktami tak więc 2/2. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7066108 Napisano: 05.12.2022 20:29:35 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

Ktoś używał parownicy do ubrań? Sprzęt warty uwagi? Czy szybciej od żelazka idzie jako tako wygładzić tym ubrania? Zazwyczaj mam 1-2 rzeczy, więc rozkładanie deski i odpalenie żelazka dużo czasu zajmuje emotka .

też chętnie się dowiem bo żelazko mi się zepsuło i się zastanawiam w którym kierunku iść z zakupem... Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

nanajka81

#7066095 Napisano: 05.12.2022 19:42:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
więcej was Morliny nie kupię! Zawód na całej linii. 3 zgłoszenia i 0 wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7065372 Napisano: 02.12.2022 11:14:54 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

Sprzedałam piłkę przez allegro lokalnie , z wysyłką do paczkomatu. Nie powinna mi przyjść  etykieta do naklejenia paczki ? W jaki sposób mam nadać paczkę ?

Jak wydrukować etykietę z Allegro lokalnie?Wszystko zrobisz w prosty i szybki sposób na swoim koncie na Allegro Lokalnie. Przejdź do zakładki Zamówienia od kupujących. Znajdź właściwe
zamówienie i kliknij . Kliknij [utwórz etykietę] i wydrukuj etykietę do przesyłki. Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

nanajka81

#7065356 Napisano: 02.12.2022 10:41:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta SODEXO z Konkurs "Milka Od Nowa, dpd (bez podpisu) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

nanajka81

#7065147 Napisano: 01.12.2022 16:35:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał bonu do żabki, bo u mnie nie ma 🙄

ja również nie mam

EDIT: Właśnie doszedł mail z jednym załącznikiem w którym są napisane kody. Wyświetl w wątku >>
1 deva 0