Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7057970 Napisano: 04.11.2022 13:44:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Majkii napisał(a):

Czy do wysłania oświadczenia na bon do Żabki z Delicji dołączacie paragon, bo w mailu niby nic o tym nie piszą, a w oświadczeniu jest że trzeba dołączyć? emotka

paragon się wgrywało przy zgłoszeniu.

No tak, tylko w oświadczeniu jest napisane "Do niniejszego oświadczenia dołączam oryginał dowodu zakupu produktu objętego Konkursem."

a w mailu nie piszą że należy wysyłać paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7057962 Napisano: 04.11.2022 13:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Czy do wysłania oświadczenia na bon do Żabki z Delicji dołączacie paragon, bo w mailu niby nic o tym nie piszą, a w oświadczeniu jest że trzeba dołączyć? emotka

paragon się wgrywało przy zgłoszeniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7057239 Napisano: 02.11.2022 05:44:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
voucher na 20 zł w shakerze biedronki w aplikacji Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7057219 Napisano: 01.11.2022 20:08:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pawelkoo napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Czy z konkursu "250 nagród na 250-lecie Wilkinson" wysyłali już smartbandy?

Wczoraj wyslali przesylke kurierem Inpost (informacja w aplikacji). Wiec juz jutro opaski powinny docierac do laureatow.

a słuchawki? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7057031 Napisano: 31.10.2022 15:49:49 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

Na pieluchy nie mam zawsze dostaję jakieś od czapy nabłyszczacz do zmywarki a nawet jej nie mam i nigdy nie kupuję takich produktów.A już 2 raz mam na kukurydzę Bon...2X212 ml.I nie wiem która to.............Hitem był pokarm dla psów czy kotów a też nigdy tego nie kupowałam nawet na promo Wiskasa.

kukurydza to taka średnia dwupak. Też raz miałam i sporo czasu mi zeszło na to aby odkryć która to. I żeby było taniej to musiałam dwie takie kupić czyli w sumie 4 średnie puszki kukurydzy... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056989 Napisano: 31.10.2022 13:16:08 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Szukam, Dziś w aplikacji Biedronki dla wybranych jest rabat na pieluchy Dada.  Może ktoś nie będzie korzystał więc chętnie przygarnę dla moich trojaczków  emotka

Moja teoria jest taka, że ten kupon dostają tylko ci, którzy kupują pieluchy- dzisiaj mam ten kupon trzeci raz w ciągu dwóch tygodni. Pozycjonują sobie i dopasowują oferty, skoro "widzą", że klient korzysta z kuponów.

Ostatnio z koleżanką porównywałam oferty z jej aplikacji Biedronki i z mojej i niektóre się pokrywały ale kilka było innych (np. w codziennym losowaniu ona miała coś innego) więc rzeczywiście kupony są dostosowane pod klienta. U mnie kuponu na pieluchy brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056975 Napisano: 31.10.2022 12:21:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
https://www.e-kon...onkurs-lato-na-sweet - przesiewacz do mąki, jak to przy paczkach noszonych od InPostu - odebrał mój płot... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7056926 Napisano: 31.10.2022 08:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oset napisał(a):

Majkii napisał(a):

oset napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

oset napisał(a):

Czy w razie wygranej w loterii słodyczy na wagę Wawel przychodzi coś na maila? Wygrał ktoś tam i mnie może oświecić?

Tak.

Dziękuję.emotka
To nie wiem o co chodzi, bo czekam i czekam i czekam i nic nie przychodzi. Raz tylko tam trafiłam i coś chyba pomyliłam.emotka

Przychodzi tylko info że Gratulują wygranej i w załączniku oświadczenie, które tez znajdziesz w regulaminie, nic więcej, oświadczenie i paragon trzeba odesłać na wawel@fortunaps.pl

Dziękuję za podpowiedzi. emotka
Wysłałam wszystko. Trochę tylko się martwię, że mogłam coś pomylić i dlatego nic nie przyszło. Ale najwyżej mi nic nie przyślą i w sumie byłoby to z korzyścią dla mojej tuszy, bo tyle już zjadłam tych słodyczy ostatnio.

w spamie nie masz? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056668 Napisano: 29.10.2022 14:36:00 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ja na przykład trzymam paragony w szufladzie biurka w plastikowym pojemniku po opróżnionych słodyczach...

ejjj ja dokładnie w takim samym pojemniku paragony trzymam!!!

Ojojoj! Wzruszyłem się... emotka emotka Taka zbieżność, no, no... emotka To co, pójdziemy na wódkę z tej okazji? emotka emotka emotka

;) wszystkie wódki oddałam bo taka pijąca jestem emotka Ale może masz coś innego wygranego co da się wypić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056583 Napisano: 28.10.2022 18:39:45 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

geps4 napisał(a):

hello, jaki macie system na trzymanie paragonów, czy ktoś coś może polecić? Mam ich trochę i powoli mi to utrudnia życie xd

Generalnie średnio kumaty ktoś raczej wie, jak należy przechowywać wrażliwe wydruki: chronić przed zamoczeniem, przed porwaniem przez wiatr (przeciąg w mieszkaniu), pożarciem przez psa czy dziecko i tak dalej emotka
To, co pasuje jednym, wcale nie musi być uniwersalne dla wszystkich. emotka Ja na przykład trzymam paragony w szufladzie biurka w plastikowym pojemniku po opróżnionych słodyczach (mniam emotka ) i dodatkowo używam ołówka (nie długopisu) oraz kolorowego zakreślacza.
Na paragonach zawierających więcej produktów, zakreślaczem stawiam kropkę OBOK pozycji, a nie na wydruku. Ołówkiem dopiski, kto obsługuje konkurs/loterię. W zasadzie to wystarczy do ogarnięcia tematu. emotka

Hm. Naprawdę tak trudno wypracować własny system, samodzielnie opanować, spacyfikować paragony?! Szok. emotka emotka

ejjj ja dokładnie w takim samym pojemniku paragony trzymam!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056456 Napisano: 28.10.2022 12:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy z nestle z dodatkowego losowania poszło wszystko o tej samej porze?
ja wysłałam mega dużo zgłoszeń i nic nie wpadło - miałam nadzieje na rezerwę....

witaj w klubie... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7056434 Napisano: 28.10.2022 11:21:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dodatkowe losowanie nestle: nic. Więc w całej loterii na sporą ilość paragonów nic nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056432 Napisano: 28.10.2022 11:18:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Wygrałam w loterii kinley 24 puszki ,jednak z braku puszek wysłali mi mejla ,czy przyjmę 14 butelek ...no zgodziłam się ! Ale nie polecam jak ktoś takiego mejla dostanie od Fortis 😭wysłali jeden smak tonic Water...porażka ! W sumie to mogłam zaryzykować ,że się nie zgadzam ! Ale jak to mówią ,,mądry Polaczek po szkodzie ,,!

w puszkach mogłaś dostać tak samo... Ogólnie uważam iż w tym konkursie Fortis dał niestety ciała. Same problemy z tymi nagrodami. To różne shakery, to inny model słuchawek, to zamiast puszek - butelki z najgorszym smakiem...

Powiem tak, z fortis miałem jak koń pod górkę z wymianą niewłaściwych słuchawek. Jednak wybaczam, bo zgarnąłem od nich jakieś bony, torbę itp. emotka
Co do smaku moim zdaniem akurat tonic Water jest najlepszy, bo obstawiam, że najmniej chemii ma w składzie. 

no tak, ja się też bujałam z słuchawkami ale okej, wybronili się przysyłając w końcu właściwe. Co do Tonic Water to może i najmniej chemii ale pić się tego nie da bez przepitki. Zresztą różowy też nie bardzo mi smakował. Najlepszy limonkowy. Ale oczywiście to moje zdanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

nanajka81

#7056372 Napisano: 28.10.2022 06:56:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

Wygrałam w loterii kinley 24 puszki ,jednak z braku puszek wysłali mi mejla ,czy przyjmę 14 butelek ...no zgodziłam się ! Ale nie polecam jak ktoś takiego mejla dostanie od Fortis 😭wysłali jeden smak tonic Water...porażka ! W sumie to mogłam zaryzykować ,że się nie zgadzam ! Ale jak to mówią ,,mądry Polaczek po szkodzie ,,!

w puszkach mogłaś dostać tak samo... Ogólnie uważam iż w tym konkursie Fortis dał niestety ciała. Same problemy z tymi nagrodami. To różne shakery, to inny model słuchawek, to zamiast puszek - butelki z najgorszym smakiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056214 Napisano: 27.10.2022 10:25:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

Lipton ma czas do jutra na wysłanie kodu do TIDAL, nadal go nie mam i trochę się niepokoję, zwłaszcza, że część z Was pisała, że już macie. Czy jest ktoś oprócz mnie, kto nie dostał? Cóż począć?

ja np dostałam przedwczoraj. Przypuszczam iż wysyłają to partiami. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7056192 Napisano: 27.10.2022 08:54:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
LOL! Wylosowali moje jedno, jedyne zgłoszenie! emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7056030 Napisano: 26.10.2022 12:13:53 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

Tak sobie patrzę i nie mogę zrozumieć co się stało w przeciągu miesiąca, ale te słuchawki z loterii Kinleya poszły dwukrotnie w górę z ceną. I teraz tak - zawsze chciałem mieć takie porządne słuchawki i nie miałem zamiaru ich sprzedawać. Jednak gdzieś z tyłu głowy mam, że są ważniejsze wydatki, kredyt itp. i ogólnie, że coś się z nimi stanie.. i chyba będę musiał je sprzedać i kupić sobie tańsze emotka . Ogólnie powinienem się cieszyć chyba emotka .

Mój mąż ma kilka różnych par słuchawek - cenowo od 400 zł do obecnie 1300 zł (kinley) i stwierdził że nie rozumie czemu one mają taką cenę bo wg niego nie są jakieś mega lepsze niż te które on kupił kilka lat wstecz za 500 zł. Nawet dał mi do porównania jak te z Kinleya redukują hałas w porównaniu do jego ulubionych znacznie tańszych. Ale zostawiłam bo sprzedawać za pół ceny i bujać się z kupującymi oraz w razie czego gwarancją to mi się nie chce. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7055787 Napisano: 25.10.2022 13:16:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
blender Bosch ErgoMixx z konkursu EuroSklep "Wyciśnij więcej z lata" DPD Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

nanajka81

#7054956 Napisano: 21.10.2022 09:59:17 w Wkurza mnie...
maverick napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

maverick napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

maverick napisał(a):

Wzrost cen WSZYSTKIEGO wkurza chyba każdego, ale to straszenie w TV co chwilę czym innym, to dopiero ludzi nakręca
A mnie wkurza, że dziś za 100g kawy mielonej MK Cafe w Intermarche trzeba zapłacić już 9,79złemotka co to jest 100g, a z drugiej strony ceny grania w konkursach/loteriach tym samym w górę emotka
https://www.well....ys_kawowy,10543.html

Nie narzekaj, Fort 500 g masz za 13,99 zł 😉

I wyłącz TV. Serio ktoś to jeszcze ogląda 🙈

Fort już nie robi po 500, tylko 400g sprawdź sobie jak już
Tak samo jak Wedel czekolady, podrożały ponad 1zł na tabliczkach, a do tego waga zjechała ze 100gr na 80gr (m.in mocno mleczna czy biała)emotka

Przyznaję Ci racje! Przed momentem kupowałam kawę FORT i byłam przekonana, że to 500g 🤣 pewnie przez to wielkie dmuchane opakowanie wyglada na większe. 

Opakowania czekolad na długość też takie same, tylko cieńsze jakby emotka

mleko - 1 l /4 zł a dopiero co płaciłam za nie 3,49... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7054678 Napisano: 20.10.2022 10:41:23 w Informują
Informują z Konkurs "Wyciśnij więcej z lata" Eurosklep

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
mail o pozytywnej weryfikacji paragonu Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0