Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7049121 Napisano: 25.09.2022 20:38:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

miketyson napisał(a):

Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka

Przeczytaj regulamin -  to może być transmisja z Elbląga /bilety na koncert w Elblągu są i to tańsze  https://sklep.ebi...y/282037926664077354
14.1 Nagrodą natychmiastową w loterii jest wejściówka (bilet) dla laureata i osobytowarzyszącej na koncert Darii Zawiałow o wartości łącznej 400,00 zł (słownie: czterysta
złotych 00/100) brutto. Koncert planowany jest na 5.11.2022 r. w Warszawie (koncert może
być nagrywany lub transmitowany online). Laureaci nagród natychmiastowych otrzymają
szczegółowe informacje o koncercie, w tym potwierdzoną datę koncertu i miejscem koncertu,
wraz z nagrodąW

Eee no chyba raczej nie. Ja rozumiem tę informację raczej tak, że ten koncert w wawie może być nagrywany lub transmitowany i trzeba się liczyć z tym, że jako publiczność można się na takie nagranie załapać. Bo to byłby absurd jakby ludzie grali o wejściówki na jakąś transmisję koncertu z innego miasta. Równie dobrze mogliby dać wtedy dostęp on-line i każdy kto wygrał obejrzy sobie koncert z własnej kanapy. Obstawiam, że data koncertu będzie inna. Ewentualnie jeśli to jakiś specjalny koncert promocyjny dla Liptona, a tak ma być, to może będzie np. o 15 czy 16. Godzinka koncertu i Daria zawinie się drogą powietrzną do Elbląga. Nie takie trasy jednego dnia zaliczały nasze gwiazdy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7048916 Napisano: 23.09.2022 23:20:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Czy w konkursie Wedel w Carrefourze podajecie cały numer paragonu? To 11 cyfr....

Tak, podajemy cały. Zawsze emotka  Niestety niektóre carrefourowe kasy mają absurdalnie długie numery. A już samoobsługowe to w ogóle emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7048912 Napisano: 23.09.2022 23:04:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
iwona0103 napisał(a):

https://ekokonkur...s/523_1663458452.jpg
emotka

Oj, dawno nie widziałam czegoś tak pięknego emotka
Jak ja się cieszę, że odpuściłam konkursy Reginy po dwóch etapach ich poprzedniego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7048387 Napisano: 21.09.2022 23:32:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

https://proseccon...2/#nagrody-codzienne

14 dziennych miało być/ jest 13

Może któregoś dnia nie było zgłoszeń albo było np. jedno, które nie spełniło warunków. W takiej sytuacji nagroda przepadłaby na rzecz organizatora.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7048179 Napisano: 21.09.2022 09:38:25 w Wkurza mnie...
rainbowdash napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

A ja spróbuję jeszcze raz zarejestrować te paragony z lindt na te same dane, skoro strona już działa... Zobaczymy czy się uda

Mi się nie udało a na @ tez nie odpisują. To jakiś żart. I to głupie gadanie, że niby zdrapka to tylko zabawa. Przecież dużo osób kupuje produkt pod konkurs..

Wydaje mi się, że w twierdzeniu, że zdrapka to tylko zabawa chodziło o to, że nie trzeba zadrapać zdrapki, żeby wygrać. W momencie kliknięcia "wyślij" system rejestruje zgłoszenie i już wiadomo czy zgłoszenie jest wygrane czy nie. Zdrapka to tylko taka wizualna atrakcja dla uczestnika. Nie wiem tylko jak wygląda potem sytuacja, gdyby zgłoszenie było wygrane. Jeśli przychodzi formularz do wypełnienia na maila albo mail z informacją o tym to ok, a jeśli jest tylko informacja na stronie to kiepsko. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7048174 Napisano: 21.09.2022 09:33:11 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurzyła mnie kasjerka na stacji Orlen. ...pani na Orlenie ma możliwość zrobienia storno tylko jednej pozycji z paragonu i z niej skorzystała, tylko w tej sytuacji klient zostaje bez oryginału paragonu.

Dziwne, nie rozumiem tego, przecież kasy fiskalne zapisują w swojej pamięci kopie wszystkich paragonów, kiedyś to nawet drukowały duplikaty na osobnej rolce... Na dzika jej ten oryginał?! emotka Przecież Klient ma prawo zachować paragon za towar, który kupił!!! emotka

Gdzieś czytałam, że rzeczywiście muszą mieć oryginał paragonu, ale wydaje mi się, że tylko w sytuacji, gdy cały paragon zostaje anulowany. W każdym razie paragon mam i wkurzę się jak nic na niego nie wygram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047575 Napisano: 17.09.2022 14:00:45 w Wkurza mnie...
katee14 napisał(a):

Mnie wkurzają te ciemne paragony. Poszłam na piechotkę do Lidla jakieś 3kilometry w jedną stronę kupiłam parę produktów konkursowych, a nie wiem jakim cudem jak wyjęłam w domu paragon to jest w połowie czarny.  Po lewej stronie gdzie są nazwy produktów nie widać nic.  Co za pech.emotka

Te nowe niebieskie paragony wystarczy mocniej dotknąć i się robią czarne. Badziew jakich mało. A jeśli miałaś ten stary biały paragon to może czymś został zalany? Płyny do dezynfekcji rąk też niszczą paragony.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047527 Napisano: 16.09.2022 23:51:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
LejziDejzi napisał(a):

anet napisał(a):

Oj, jeśli jest szansa, że zglosilas ten paragon dwa razy to szkoda emotka  mój pro tip jak nie mogę od razu zaznaczyć na paragonie, że jest zgłoszony i włożyć go odpowiedniej koperty to robię takie zagięcie u góry paragonu i wtedy wiem, że był już zgłoszony. W sumie robię już tak z każdym paragonem i wtedy nie mam wątpliwości czy zgłosiłam czy nie emotka

Ja robiłam obok zgłoszonego produktu kropkę. Więc albo mnie dopadło roztargnienie, że jej nie zaznaczyłam, albo ślepota, że jej nie widziałamemotka , trzeba zmienić system:P To moja pierwsza utracona nagroda,więc boli.emotka

polecam na górze paragonu pisac  jak tylko zostanie zgłoszony .... " wyslany dnia xxxx a po tym dopisac imie swoje, czy tam męża emotka  nie ma błedów i nie ma problemów emotka

jak mam pod ręką ołówek i czas to piszę na paragonie  emotka  ale czasem zgłaszam paragon "w biegu" często bez żadnego pisaka pod ręką. Zagięcie mogę zrobić zawsze i w sekundę i wtedy nie mam wątpliwości, że był już użyty. Jak kiedyś ogarnę sobie porządne konkursowe biurko i paragony przestaną waląc się po wszystkich koszykach w domu, to pewnie obejdzie się bez zaginania emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7047523 Napisano: 16.09.2022 23:36:47 w Avanti
FBmarzena5 napisał(a):

Czy jest ograniczenie w Laysach co do wygranych w jednym gospodarstwie?

Nie, nie ma nawet co do osoby. Nie ma chyba nawet co do osoby na etap, więc teoretycznie można wygrać kilka nagród w jednym etapie. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7047510 Napisano: 16.09.2022 22:09:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anet napisał(a):

anet napisał(a):

Ale posuchaemotka i jeszcze negatywna weryfikacja paragonu Crayola mnie dobiła emotka niby nr paragonu był już wysłanyemotka ,a paragon pochodził z zakupów online Carrefour i był zapakowany w pudle z zakupami. Nie mam pojęcia jak to możliwe.emotka Ale i tak najbardziej dobijają mnie pudła w Lindtemotka

Ale przecież tam się podaje też numer kasy i datę. Jeśli masz pewność, że nie zgłaszałaś tego paragonu dwa razy to poproś o ponowne sprawdzenie. Opisz sytuację, napisz kiedy odebrałaś paczkę z zakupami i jeśli zgłoszenie tego paragonu było sprzed Twojego odbioru to pisałbym do Carrefoura, że ktoś kto pakował Twoje zakupy wykorzystał Twój paragon. Coś mi się też kojarzy, że ktoś pisał o podobnej sytuacji i po prośbie o ponownym sprawdzeniu okazało się, że rzeczywiście nie ma takiego drugiego identycznego zgłoszenia. 

Paragon został zgłoszony dwa razy- tak odpisali, no ja im ufam, to uczciwa agencja. Więc zapewne to ja wysłałam dwa razy, czego kompletnie nie pamiętam, może to już starość emotka ,ale też prawda,że przestałam porządkować paragony,to mam nauczkęemotka .W temacie-pusta bramka w Lindt na dobranocemotka .

Oj, jeśli jest szansa, że zglosilas ten paragon dwa razy to szkoda emotka  mój pro tip jak nie mogę od razu zaznaczyć na paragonie, że jest zgłoszony i włożyć go odpowiedniej koperty to robię takie zagięcie u góry paragonu i wtedy wiem, że był już zgłoszony. W sumie robię już tak z każdym paragonem i wtedy nie mam wątpliwości czy zgłosiłam czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047506 Napisano: 16.09.2022 22:03:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy w loterii Żywiec Zdrój kod pocztowy to mój kod pocztowy czy kod pocztowy sklepu?

Sklepu emotka  

No to ciekawe czy zdążyłam już zgłosić paragony spoza mojego miasta emotka  

Myślę, że to jest ostatnia rzecz, jakiej by się przyczepili w przypadku wygranej emotka  Sami napisali, że to informacja dla celów statystycznych. 

Tak myślałam, że pewnie w regulaminie o tym piszą, ale tak bardzo mi się nie chciało tam zaglądać... Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047501 Napisano: 16.09.2022 21:56:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Czy w loterii Żywiec Zdrój kod pocztowy to mój kod pocztowy czy kod pocztowy sklepu?

Sklepu emotka  

No to ciekawe czy zdążyłam już zgłosić paragony spoza mojego miasta emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047495 Napisano: 16.09.2022 21:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Żywiec Zdrój kod pocztowy to mój kod pocztowy czy kod pocztowy sklepu? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047487 Napisano: 16.09.2022 20:28:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anet napisał(a):

Ale posuchaemotka i jeszcze negatywna weryfikacja paragonu Crayola mnie dobiła emotka niby nr paragonu był już wysłanyemotka ,a paragon pochodził z zakupów online Carrefour i był zapakowany w pudle z zakupami. Nie mam pojęcia jak to możliwe.emotka Ale i tak najbardziej dobijają mnie pudła w Lindtemotka

Ale przecież tam się podaje też numer kasy i datę. Jeśli masz pewność, że nie zgłaszałaś tego paragonu dwa razy to poproś o ponowne sprawdzenie. Opisz sytuację, napisz kiedy odebrałaś paczkę z zakupami i jeśli zgłoszenie tego paragonu było sprzed Twojego odbioru to pisałbym do Carrefoura, że ktoś kto pakował Twoje zakupy wykorzystał Twój paragon. Coś mi się też kojarzy, że ktoś pisał o podobnej sytuacji i po prośbie o ponownym sprawdzeniu okazało się, że rzeczywiście nie ma takiego drugiego identycznego zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7047485 Napisano: 16.09.2022 20:23:36 w WC - rozmowy o wszystkim
norweska20 napisał(a):Kinder i u nas😁 ... cieszę się bardzo,bo córka zaczęła do domu sama chodzić i będzie można ją kontrolować;) ... a nie chce jeszcze, żeby telefon ją pochłonął😉i narazie go nie ma .

A w jaki sposób będziesz mogła kontrolować córkę z tą opaską? Dokładacie ten voucher do jakiegoś droższego modelu czy któraś z tych opasek za 349 ma śledzenie/gpsa? Bo przyznam, że też by mnie coś takiego interesowało:P Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047484 Napisano: 16.09.2022 20:19:08 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyła mnie kasjerka na stacji Orlen. Podjechałam nadać paczkę i skoro już tam zajechała to uznałam, że wezmę udział w konkursie żywca. Kupiłam trzy wody i tigera, ale kasjerka nabiła mi 4 wody, co zauważyłam dopiero po wydrukowaniu paragonu. Trzy wody wystarczą na konkurs, a za czwarta liczą już sobie ponad 4 zl. No bez przesady:D Ok, nie ma problemu, zrobi zwrot. No i zrobiła, ale w aucie zorientowałam się, że zabrała mi paragon. No to z powrotem idę do niej, a ona że musi mieć oryginał dla siebie i zrobi mi skan. Stwierdziłam, że no trudno, zerknę w regulaminy, może skan wystarczy, ale dla spokoju kupiłam nowe trzy wody, dostaje nowy paragon i ok. Ale w aucie znowu widzę, że to nie skan, a jakiś wydruk z komputera tego błędnego paragonu z czterema wodami, patrzę na te masy wody w aucie i mnie strzela. Mam kilka butelek drogiej wody i jeden paragon. Jako klient powinnam dostać oryginał paragonu, a nie jakiś wydruk nie wiadomo czego z komputera. Idę tam z powrotem. Krótka dyskusja z panią, która ma mnie już na pewno za czepliwą wariatkę, co akurat mam gdzieś emotka i dostaję oryginał paragonu z powrotem. Nauczka na przyszłość i rada dla Was emotka  jak zależy wam na paragonie to poproście o anulowanie całego paragonu i nabicie od nowa prawidłowo. Według mnie tak powinno to być zrobione, ale pani na Orlenie ma możliwość zrobienia storno tylko jednej pozycji z paragonu i z niej skorzystała, tylko w tej sytuacji klient zostaje bez oryginału paragonu. Bo w tej sytuacji kupiłam trzy wody i tigera, a paragonu nie mam żadnego. A wydruk, który mi na początku dała był wydrukiem z czterema wodami, czyli dalej to nie było to, co ja faktycznie kupiłam. 

Jakbym potrzebowała coś na konkurs, to jakoś bym przebolała ta wodę za 4 zł, serio. Mnie by się nie chciało walczyć o te 4 złote wte czy wewte. Cieszyłabym się, że mogę w ogóle zagrać, bo jakby babeczka nabija tylko 2 wody, to już gorzej, he he

Jakby nabiła poniżej 10 zł, to też by musiała mi anulować paragon emotka  życie;) Miała babka pecha, że to Orlen, a ja byłam dzisiaj w bojowym nastroju;) gdybym nie była albo gdyby to była inna stacja to być może dobrałabym tę czwartą wodę za 4,30 z półki, chociaż taka cena za 1,5 l źródlanej wody to ostre przegięcie.  Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7047397 Napisano: 16.09.2022 14:53:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy ktoś, kto wygrał energylandię w Haribo, dostał już bilety i może mi napisać do kiedy są ważne?

Do 23.06.2023

Dziękuję, a w którym etapie wygrałaś?

Wygrałam 06.09. 9 września dostałam na maila do odesłania protokół i dzień po odesłaniu protokołu miałam bilety na mailu. 

ja wygrałam 20 08.2022 i nadal nie dostałam potwierdzenia ani @ o wygranej. Masakra. W wynikach niby moje dane są ale nadal nagrody brak. Czy może ktoś ma kontakt do nich?

Masz maila na stronie i w regulaminie loteria@loteriaharibo.pl Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

zielonaszpilka

#7047338 Napisano: 16.09.2022 12:06:11 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie kasjerka na stacji Orlen. Podjechałam nadać paczkę i skoro już tam zajechała to uznałam, że wezmę udział w konkursie żywca. Kupiłam trzy wody i tigera, ale kasjerka nabiła mi 4 wody, co zauważyłam dopiero po wydrukowaniu paragonu. Trzy wody wystarczą na konkurs, a za czwarta liczą już sobie ponad 4 zl. No bez przesady:D Ok, nie ma problemu, zrobi zwrot. No i zrobiła, ale w aucie zorientowałam się, że zabrała mi paragon. No to z powrotem idę do niej, a ona że musi mieć oryginał dla siebie i zrobi mi skan. Stwierdziłam, że no trudno, zerknę w regulaminy, może skan wystarczy, ale dla spokoju kupiłam nowe trzy wody, dostaje nowy paragon i ok. Ale w aucie znowu widzę, że to nie skan, a jakiś wydruk z komputera tego błędnego paragonu z czterema wodami, patrzę na te masy wody w aucie i mnie strzela. Mam kilka butelek drogiej wody i jeden paragon. Jako klient powinnam dostać oryginał paragonu, a nie jakiś wydruk nie wiadomo czego z komputera. Idę tam z powrotem. Krótka dyskusja z panią, która ma mnie już na pewno za czepliwą wariatkę, co akurat mam gdzieś emotka i dostaję oryginał paragonu z powrotem. Nauczka na przyszłość i rada dla Was emotka  jak zależy wam na paragonie to poproście o anulowanie całego paragonu i nabicie od nowa prawidłowo. Według mnie tak powinno to być zrobione, ale pani na Orlenie ma możliwość zrobienia storno tylko jednej pozycji z paragonu i z niej skorzystała, tylko w tej sytuacji klient zostaje bez oryginału paragonu. Bo w tej sytuacji kupiłam trzy wody i tigera, a paragonu nie mam żadnego. A wydruk, który mi na początku dała był wydrukiem z czterema wodami, czyli dalej to nie było to, co ja faktycznie kupiłam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7047213 Napisano: 15.09.2022 15:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Czy ktoś, kto wygrał energylandię w Haribo, dostał już bilety i może mi napisać do kiedy są ważne?

Do 23.06.2023

Dziękuję, a w którym etapie wygrałaś?

Wygrałam 06.09. 9 września dostałam na maila do odesłania protokół i dzień po odesłaniu protokołu miałam bilety na mailu.  Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

zielonaszpilka

#7047186 Napisano: 15.09.2022 13:50:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

w loterii zozole jeśli kupię opakowanie z kodem zyskuje podwójną szansę. Jak to działa bo nie kumam?

to będzie działać jak jakieś nagrody będą niewydane i w losowaniu dodatkowym będziesz miała 2 losy zamiast 1. A przy normalnej grze nic ci nie daje.

A gdzie jest taki zapis ?

Nigdzie, wynika to z mechaniki loterii i systemu zgłaszania się. Zgłaszając się z kodem otrzymujesz od razu dwa losy, które są od razu wykorzystywane. A ta loteria to bramki, więc szansa, że pomiędzy jednym a drugim losem otworzy się akurat branka jest minimalna.  Wyświetl w wątku >>
0 0